Eyecon Caller ID

Eyecon Caller ID & Spam Block v3.0.416 Premium – اپلیکیشن شماره گیر و شناسایی تماس اندروید
نسخه پرمیوم برنامه به ارزش 24.99 دلار

Eyecon Caller ID

یک برنامه اندروید شماره گیر و شناسایی تماس کم نظیر اندروید از Eyecon Phone Dialer & Contacts می باشد.

درباره برنامه

شناسه تماس‌گیرنده تمام صفحه ✔️ مسدود کردن تماس‌های هرزنامه ⛔️ شماره‌گیر پیش‌فرض بصری با عکس‌های مخاطبین تمام صفحه 🔥 دسترسی به شبکه اجتماعی تماس‌گیرنده در حین تماس

از برنامه شماره 1 برای شناسه تماس گیرنده واقعی برای شناسایی تماس ها و دیدن عکس ها و نام تماس ها و مخاطبین ناشناس در دفترچه تلفن خود فقط با کلیک بر روی نماد ما استفاده کنید.

با Eyecon Caller ID ، فوراً متوجه خواهید شد که چه کسی با شما تماس می گیرد – قبل از اینکه تماس بگیرید، نام و عکس آنها را ببینید. همه مخاطبین عکس‌های منطبق دارند. روی نماد کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری را به یکباره دریافت کنید – همه افراد، همه مخاطبین، همه برنامه‌هایتان و هر راهی برای برقراری ارتباط در یک مکان خواهید داشت.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد Eyecon کلیک کنید و تمام اطلاعات مربوط به شخص را در سمت دیگر مشاهده خواهید کرد. این واقعاً بهترین برنامه شناسه تماس گیرنده واقعی و بهترین مسدود کننده تماس است.

چرا از Eyecon استفاده کنید: شناسه تماس گیرنده، تماس ها و مخاطبین تلفن

به تماس هایی که می خواهید پاسخ دهید
از تمام تماس های اسپم بازاریابی که دریافت می کنید خسته شده اید؟ حالا شما می توانید آن را متوقف کنید. تماس‌های هرزنامه را برای همیشه مسدود کنید!
Eyecon Caller ID مخاطبین + دفترچه آدرس شما را به یک گالری زیبا و بصری از همه دوستان شما تبدیل می کند. شما فوراً خواهید دید که نام ها و اعداد به تصاویر افرادی تبدیل می شوند که واقعاً دوست دارید ببینید. دیگر نیازی به پاسخ دادن به تماس هایی که نمی دانید نیست. بهترین مسدود کننده تماس و ما می توانیم تماس گیرندگان هرزنامه را برای شما شناسایی کنیم!

ویژگی‌های پیشرفته مانند جستجوی معکوس به شما شناسه تماس‌گیرنده واقعی هر کسی را می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به پرسونای رسانه‌های اجتماعی او مانند نمایه‌ها و عکس‌های فیس‌بوک و موارد دیگر متصل شوید.
شما همچنین می توانید دسترسی کامل به شبکه اجتماعی تماس گیرنده در حین تماس داشته باشید – آسان و شهودی.

ما از ویژگی‌های برتری که درخواست کرده‌اید می‌دانیم و جدیدترین نسخه را مخصوصاً برای شما منتشر کرده‌ایم. مدیریت تماس بصری و دوستانه باعث می شود تجربه شما بهترین باشد!

بدانید چه کسی آنجاست: به سرعت با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید

شناسه تماس گیرنده تصویری Eyecon – قبل از پاسخ دادن به تلفن یا شماره گیری شماره، بدانید با چه کسی صحبت می کنید. با ویژگی منحصربه‌فرد جستجوی معکوس Eyecon، به کل شخصیت دیجیتالی آن‌ها متصل شوید تا بتوانید عمیق‌تر در شناسه واقعی آن‌ها از جمله عکس‌های فیس‌بوک و موارد دیگر غواصی کنید. اگر یک کسب و کار است، قبل از پاسخ دادن به تماس بدانید که چه کسی است و 100٪ از تماس‌های هرزنامه اجتناب کنید.

با مخاطبین از یک برنامه ارتباط برقرار کنید.

ارتباط سریع تر: راه های بدون درز برای اتصال

Eyecon فوراً این ارتباط شخصی را به شما می دهد. همه از یک مکان با دوستان خود چت کنید. یک چت در واتس اپ، فیس بوک راه اندازی کنید و حتی از برنامه یکپارچه ما برای آنها پیامک ارسال کنید. اکنون در حین تماس به شبکه اجتماعی تماس گیرنده دسترسی می دهیم. شماره‌گیر تماس‌گیرنده تمام‌صفحه به شما کمک می‌کند هر تماس‌گیرنده‌ای را ببینید و فقط به آنهایی که می‌خواهید پاسخ دهید.

اتصالات بصری: اکنون استفاده آسان تر است

Eyecon Caller ID شماره 1 پیش فرض بصری با عکس های تمام صفحه دارد. یکی از ویژگی های اصلی این است که شما عکس های مخاطبین را دریافت می کنید

ارتباط همه کاره Eyecon همچنین مورد علاقه و بصری ترین ویژگی کاربران ما است – روشی را که دوست دارید با مخاطبین خاصی ارتباط برقرار کنید را به یاد می آورد و پلتفرم مورد علاقه شما را به طور یکپارچه راه اندازی می کند.

Eyecon Caller ID همچنین مخاطبین + دفترچه آدرس شما را به یک گالری زیبا و بصری از همه دوستان شما تبدیل می کند. شماره گیر شما زیبا به نظر می رسد!

همه مخاطبین، نام‌ها و شماره‌های شما به عکس‌هایی از افرادی تبدیل می‌شوند که از قبل می‌شناسید و می‌خواهید ببینید و پاسخ دادن به تلفن و ارتباط با دوستان را بسیار آسان‌تر می‌کند!

بهینه سازی باتری با استفاده از برنامه Eyecon تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

به ممتاز ارتقا دهید و Eyecon Caller ID را بدون تبلیغات و جستجوهای معکوس نامحدود دریافت کنید.

  • تغییرات نسخه 3.0.416 Eyecon Caller ID

    • The latest version includes various bug fixes and performance improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...