FITAPP

FITAPP Track My Run & Running Premium v7.1.0 – اپلیکیشن جی پی اس پرورش اندام اندروید
نسخه پرمیوم برنامه به ارزش ۵۹٫۹۹ دلار

FITAPP

یک جی پی اس ورزشی برای رسیدن به تناسب اندام در کوتاه ترین زمان ممکن برای اندروید می باشد که توسط کمپانی FITAPP – Fitness Walking GPS & Running App Company  منشر شده است.

درباره برنامه

از امروز شروع کن نه فردا! دفترچه خاطرات تناسب اندام و سلامت شخصی شما 💪

ویژگی های FITAPP که دوست خواهید داشت
✅کاهش وزن آسان (تنظیم وزن و شمارش کالری)
✅ ضبط مدت، مسافت و سرعت از طریق GPS Tracker
✅ بازخورد صوتی (مدت کل، کالری، مسافت، سرعت فعلی، سرعت متوسط)
✅ فید FITAPP (از مهارت های ورزشی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید)
✅ آمار هفتگی و ماهانه یک نمای کلی کامل به شما می دهد
✅ تمرینات HIIT

مسافت، زمان، سرعت و کالری سوزانده شده خود را با FITAPP دنبال کنید. برنامه دویدن از ردیابی GPS برای پشتیبانی از شما در تمام فعالیت‌های ورزشی شما استفاده می‌کند، اعم از دویدن، دویدن، دوچرخه‌سواری، اسکیت درون خطی، دوچرخه‌سواری کوهستان، پیاده‌روی نوردیک، اسکی صحرایی، پیاده‌روی، گلف، سوارکاری، پیاده‌روی با سگ، سوار شدن طولانی مدت، یا هر ورزش زمستانی که شما را دوست دارد. FITAPP همچنین به شما کمک می کند تا وزن کم کنید، کالری خود را بشمارید، وزن مورد نظر خود را حفظ کنید یا به سادگی تناسب اندام خود را حفظ کنید.

یک اسنپ از مسیر مورد علاقه خود، بهترین های شخصی خود یا پیاده روی مورد علاقه خود در فضای باز عالی بگیرید. سپس می‌توانید مهارت‌های ورزشی خود را در شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی پست کنید و با دوستان خود سفری را به آینده مناسب خود آغاز کنید!

هدف بالا
⭐️ آیا می خواهید از GPS برای ردیابی و ثبت فعالیت های ورزشی خود استفاده کنید؟
⭐️ آیا می خواهید طیف گسترده ای از ورزش ها را با هم مقایسه کنید؟
⭐️ آیا در حین دویدن، دوچرخه سواری، دوچرخه سواری کوهستان یا انجام فعالیت مورد علاقه خود، حمایت می خواهید؟
⭐️ آیا می خواهید سریع وزن کم کنید و باید بدانید چقدر کالری سوزانده اید؟
⭐️ آیا می خواهید سلامت خود را بهبود بخشید یا وزن مورد نظر خود را حفظ کنید؟
⭐️ آیا می خواهید ورزش را با سرگرمی ترکیب کنید و فعالیت های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید؟ برای هر کدام از اینها بله؟ سپس FITAPP برنامه مناسب برای شما است!

از طریق GPS می توانید به راحتی آنچه را که به دست آورده اید ردیابی کنید، کالری سوزانده شده را محاسبه کنید و همه چیز را در دفتر خاطرات سلامت خود ذخیره کنید. FITAPP موقعیت مکانی دقیق شما را از طریق GPS در اختیار شما قرار می دهد. بر خلاف سایر برنامه ها، تنها به حداقل باتری و فضای ذخیره سازی اسمی نیاز دارد. 🔋

با استفاده از این برنامه تناسب اندام می توانید انواع مختلف فعالیت ها را با استفاده از GPS ردیابی و مقایسه کنید. همه ورودی‌ها در دفتر خاطرات سلامتی شما ذخیره می‌شوند و به شما یک نمای کلی از تمام دستاوردهایتان می‌دهند. شما می توانید فوراً ببینید هنوز چقدر کالری می توانید بسوزانید و چقدر باید از دست بدهید تا به وزن مورد نظر خود برسید. FITAPP مربی تناسب اندام شخصی شماست، چه بخواهید یک ماراتن بدوید یا به سادگی سلامت و تناسب اندام خود را بهبود ببخشید. FITAPP می تواند به شما در افزایش استقامت، کاهش وزن یا حفظ وزن کمک کند.

FITAPP همچنین دارای یک ماشین حساب داخلی BMI (شاخص توده بدنی) است که به شما کمک می کند وزن مورد نظر خود را در چشمان خود نگه دارید. فقط قد و وزن خود را تایپ کنید تا ببینید وزن شما کم است یا اضافه وزن. FITAPP به شما کمک می کند تا به فرم بدن ایده آل خود برسید و بدون نیاز به نگرانی سالم و تناسب اندام بمانید – به اهداف خود خواهید رسید!

  • تغییرات نسخه ۷٫۱٫۰

    • [+] Improved GPS Tracking (Best Results for all sports activities)
    • [+] Improved Weight Log for Weight Loss
    • [+] New Free Workout: HIIT Full Body Workout
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...