Fluid Simulation

Fluid Simulation Trippy Sandbox Experience v3.7.0 – بازی زیبا و شبیه ساز مایعات رنگی اندروید
نسخه پولی و خریداری شده با قیمت ۲٫۶۹ دلار 

Fluid Simulation

 مایعات رنگی یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های خلاقانه و تفننی و یک شبیه ساز خیلی جالب و متفاوت از بازی رنگ ها است.

درباره بازی

احساس بی حوصلگی یا اضطراب می کنید؟ این برنامه می تواند مشکل شما را حل کند! با لمس انگشتان خود با مایعات بازی کنید. با این مواد چرخان بازی و آزمایش کنید. تصاویر زرق و برق دار برای شما نفسگیر خواهند بود و به شما در رفع استرس کمک می کند. همچنین می توانید از برنامه به عنوان تصویر زمینه زنده استفاده کنید.

این خلق زیبا می‌تواند به شما کمک‌کند همین الان آرام شوید، استرس‌های مزاحم را از ذهن خود دور کنید و از لحظات زندگی خود لذت ببرید. هنگامی که برای اولین بار آن را راه اندازی می‌کنید، از زیبایی و شکوهی که تا به حال نظیر آن را ندیده‌اید، شگفت‌زده خواهید شد. باور کنید یا نکنید، خوشحال خواهید شد که آن را بازی کنید، هر ثانیه از آن را بفشارید تا عشق و ارتباط با جهان بزرگ ما را تجربه کنید. آیا هنوز قانع نشده‌اید؟ پس شما شخصیتی دارید که این اپلیکیشن برای شما ساخته شده است.

این اپلیکیشن بدخلقی را از شما دور خواهد کرد و شما را تبدیل به فردی بسیار دوست داشتنی و بانشاط خواهد کرد. آن را به فرزندانتان نیز نشان دهید، حتماً آن را می‌پسندند. شما فقط یکبار زندگی می‌کنید، پس منتظر چه هستید. دست از خواندن بردارید و به سراغ بازی آن بروید.

ممکن است بپرسید که چگونه کار می‌کند و می‌توانم بگویم که با یک نیروی جادویی کار می‌کند. جهان ما با اصول ظهور کار می‌کند، قوانین فیزیکی کوچک تمام زندگی را ممکن می‌سازند. این اپلیکیشن سیالات، گاز و آب را شبیه‌سازی می‌کند؛ یک شبیه‌سازی از زندگی سیالات. تجربه‌ای بسیار رضایت بخش و خیال‌انگیز. آن پیچ و خم‌های رنگارنگ را تماشا کنید. جریان را احساس کنید. تبدیل به فردی روشنگر شوید. واقعاً باید دست از خواندن این مطلب بردارید و در عوض اپلیکیشن را نصب کنید. مقدار بیشتری مایعات به ذهن خود بدهید! دیگر نخوانید! شروع کنید!

 

  • تغییرات نسخه ۳٫۷٫۰ Fluid Simulation

    • تغییراتی در دسترس نیست.

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...