Forza Football

Forza Football – Live soccer scores v5.3.0 – اپلیکیشن مشاهده زنده نتایج فوتبال اندروید
نسخه اصلی و کامل برنامه

Forza Football

یک برنامه اندروید بی نظیر برای مشاهده زنده نتایج فوتبال در سراسر جهان مخصوص اندروید می باشد که توسط Forza Football توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه 

به برنامه Livescore Forza Football بپیوندید و هرگز یک به روزرسانی فوتبال را از دست ندهید! سریعترین امتیازات زنده و عکسهای برجسته فوتبال را برای همه مسابقات فوتبال EPL (لیگ برتر انگلیس) و همه تیم های فوتبال مورد علاقه خود در اطراف دریافت کنید جهان! نتایج زنده ، به روزرسانی های مستقیم در مورد امتیازات فوتبال ، مسابقات فوتبال و ترکیبات فوتبال برای بیش از 420 لیگ فوتبال.

امروز این برنامه را امتحان کنید و به روزرسانی های زنده فوتبال فوری را دریافت کنید ، هر 10 ثانیه امتیازات زنده تازه می شوند ، بنابراین در بالای همه بازی ها و همه اهداف باقی می مانند! نظرات خود را به اشتراک بگذارید و بخشی از یک حرکت جمعی برای تغییر نحوه گوش دادن به هواداران فوتبال باشید!


با پوشش گسترده زنده لیگ های فوتبال از سراسر جهان ، به روزرسانی فوتبال را از دست ندهید. ما با ارائه سریعترین به روزرسانی گلها ، مسابقات فوتبال ، بازی های برجسته مسابقات و امتیازات فوتبال تلاش می کنیم بهترین تجربه فوتبال را ارائه دهیم. Forza Football برنامه ای است که توسط معتادان فوتبال برای دوستداران فوتبال ساخته شده است!

چرا این یکی از بهترین برنامه های فوتبال است؟

 امتیازات لیگ برتر ، امتیازات سری A ، امتیازات لالیگا ، بوندس لیگا ، لیگ قهرمانان یوفا ، لیگ اروپا ، جام جهانی زنان ، اردویوی ، لیگ 1 ، جام حذفی ، قهرمانی EFL ، لیگ یک و دو EFL ، لیگ ملی شمال و جنوب را دنبال کنید ، لیگ Isthmian و موارد دیگر! پوشش تمام لیگ های فوتبال انگلیس ، لیگ های اروپا و تیم های فوتبال از سراسر جهان در یک برنامه!

 REAL TIME امتیازات زنده فوتبال ، به روزرسانی ها ، نتایج فوتبال و نکات برجسته فوتبال را دریافت کنید!

opinions نظرات خود را در مورد تیم فوتبال مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید و ببینید که آنها چگونه با هواداران دیگر مطابقت دارند ، به سوالات نظرسنجی پاسخ دهید و صدای خود را در سراسر دنیای فوتبال به دست آورید!

تیم های فوتبال مورد علاقه خود را انتخاب کنید و موارد ، آمار بازیکنان فوتبال ، به روز رسانی تیم و اخبار ، ترکیب تیم با ترکیب و بازیکنان تعویضی را دنبال کنید.

هشدارها را برای به روزرسانی های زنده فوتبال دریافت کنید – ترکیب اصلی ، گل های خورده ، کارت های قرمز ، نتایج تمام وقت ، پنالتی ها ، مصدومیت ها و موارد دیگر.

 Forza برنامه ایده آل برای دنبال کردن فوتبال زنان است. مسابقات مستقیم جام جهانی زنان ، قهرمانی زنان FA و سوپرلیگ زنان FA را دنبال کنید. همه اهداف در یک مکان!

ما سخت کار می کنیم تا فوتبال به مکانی برابرتر تبدیل شود و این به معنای ارائه بهترین پوشش ممکن است.

برنامه فوتبال Forza Football را نصب کنید و با یک کلیک یک امتیاز واقعی فوتبال ، آمار بازیکنان ، مسابقات فوتبال و موارد برجسته ویدیوی فوتبال زنده را برای لیگ های فوتبال مورد علاقه خود در سراسر جهان دریافت کنید.

  • تغییرات نسخه 5.3.0 

    • We are glad to introduce the new calendar filters design!
    • Now you can check not only live matches but also have an opportunity to filter the matches which are shown on TV and much more.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...