12 ژوئن 2022 برنامه اندروید 0

FunEasyLearn Premium

Learn Languages for Free – FunEasyLearn v3.1.2 – برنامه یادگیری آسان زبان های خارجی اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه با دسترسی به تمامی امکانات

FunEasyLearn Premium

اپلیکیشنی هوشمند برای یادگیری سریع زبان های خارجی می باشد که توسط استودیو برنامه سازی معتبر Fun Easy Learn برای دستگاه های اندرویدی توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

آموزش زبان انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، چینی، فرانسوی، روسی، یا ۲۸ زبان دیگر به صورت رایگان و آفلاین با FunEasyLearn Premium.

آموزش خواندن 📖 نوشتن ✍ صحبت کردن 🗣 زبان خارجی به صورت سرگرمی و آسان. بزرگترین دوره های آموزش زبان را کشف کنید تا بتوانید همه قوانین خواندن، تمام کلمات لازم و تمام جملات مفید را بیاموزید.

محتویات:
★ الفبا (حروف + تمام قوانین خواندن + استثنائات): هر کلمه ای را در یک زبان جدید بخوانید؛
★ تمام کلمات (به طور مداوم آپدیت شده است): اسم ها، فعل ها، صفت ها، و غیره. به ۲۶ موضوع و ۱۵۷ زیر موضوع؛
★ ۵٬۰۰۰ جمله (که اغلب استفاده می شود): به ۲۰ موضوع و ۱۲۰ زیرموضوع دسته بندی شده است که زندگی روزمره و یا موقعیت های سفر را پوشش می دهد.

قابلیت یادگیری ۳۴ زبان.

چرا برنامه FunEasyLearn Premium ؟
در FunEasyLearn، از علم برای ایجاد کل فرآیند آموزش استفاده می کنیم، بنابراین می توانید کلمات و جملات را سریع تر حفظ کنید.
هنگامی که شروع به توسعه برنامه آموزش زبان خود کردیم، از ۳٬۰۰۰ کلمه برتر بیشتر استفاده شده الهام گرفتیم. به زودی دیدگاه خودمان را در مورد آنچه یک سازنده کلمه و مجموعه ای ازجمله ها برای مکالمه باید باشد به دست آوردیم.
پس از یک پروسه طولانی تحقیق زبانشناسی، دسته بندی کتاب راهنما و انتخاب استراتژیک هر کلمه و جمله، یک سیستم منحصر به فرد آموزش زبان ایجاد کرده ایم. این سیستم آموزش یک روش موثر و سریع برای بهبود مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن شما است.

پیشرفت خود را دنبال کنید، گل و زنبور عسل کسب کنید، و از آنها به عنوان پرداخت برای اشتراک رایگان استفاده کنید. همه چیزی که یاد می گیرید را هوشمندانه مرور کنید و در امتحانات قبول شوید تا در راس لیست برتر FunEasyLearn Premium قرار بگیرید.

ویژگی های برتر
★ تهیه شده توسط مترجمان رسمی و دوبلور های حرفه ای از سراسر جهان؛
★ طراحی شده با تصاویر کشیده شده با دست که کودکان و بزرگسالان هردو دوست خواهند داشت؛

آموزش زبان با FunEasyLearn Premium
یک تجربه آسان در هر جای دنیا داشته باشید. یاد بگیرید چگونه در رستوران غذا سفارش دهید، آدرس بپرسید، گفتگو کنید، تجارت کنید، و همیشه جملات و عبارات درست را بگویید. تلفظ زبان خارجی خود را با ضبط صدا حرفه ای و تشخیص گفتار ما بهبود بخشید.

برنامه آموزش زبان از FunEasyLearn همچنین می تواند یک فرهنگ لغت با الفبا، کلمات زیاد، جمله نامه. یاد بگیرید و آفلاین بازی کنید. هر چیزی را که میخواهید بخوانید بدون اینکه مجبور باشید درس را تمام کنید.

 • تغییرات نسخه 3.1.2 FunEasyLearn Premium

  • – Added the Daily Challenge: Earn extra flowers and xBees by guessing the word of the day in the language you are learning.
  • – Added the Alphabet game flow: Learn how to pronounce & write all the letters. Associate them with simple words.
  • – Added the Hands-free Learning Mode
  • – Added the Dark Theme
  • – Improved the “Favourites” feature
  • New contents, levels & features are added regularly.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...