Furious: Heat Racing

Furious: Heat Racing v2.15 + Mod – بازی مسابقه ای و مهیج “مسابقات خشن” برای اندروید
  نسخه مود (پول بی نهایت) 

Furious Heat Racing

مسابقات خشن دومین بازی از استودیوی Hammerhead Studio پاکستانی است که در قالب یک بازی رایگان ساخته و برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است.

درباره بازی

Furious Heat قسمت بعدی Furious: Payback است، داستان در Furious Heat ادامه دارد.
توجه: این یک بازی رسمی FF نیست، سری Furious Racing یک فرنچایز جداگانه است که توسط استودیو Hammerhead راه اندازی شده است، تمام محتوای بازی به هیچ بازی مربوط نمی شود و توسط استودیو Kohaku ژاپن ساخته شده است.

داستان:
داستان بازی Furious Heat Racing بازیکنی را دنبال می‌کند که در Heat Showdown، یک رویداد مسابقه‌ای سازمان‌یافته که در خیابان‌ها و حومه اطراف شهر شب برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
همانطور که آنها در رویدادهای بیشتری در مسابقات گرما شرکت می کنند، توجه ستوان ولف را به خود جلب می کنند. رهبر یک کارگروه در NCPD. بازیکن در نهایت تبدیل به یک هدف برای گروه ضربت می شود، به زیرزمین می رود و به عنوان یک مامور زیرزمینی برای خدمه شروع به کار می کند.
روما و ماندو از طریق آن تجربه و راهنمایی کردند تا به ورون و یاکوزا برسند.

پویش:
ماموریت های کمپین رویدادهای داستان محوری هستند که در حین حرکت بازیکن در مرحله مسابقه گرمایی و رسیدن به سطوح بالاتر نماینده در شب رخ می دهند.

گیم پلی:
اتومبیل‌های زیادی برای رانندگی در Furious Heat Racing با مأموریت‌های رانندگی مختلف مانند مسابقه خیابانی، زمان آزمایشی، پلیس Smash، تحویل خودرو، و مسابقات درگ موردانتظار، اکنون برای بخش سرگرم‌کننده، جایی که آن را یک درجه بالا می‌برید و می‌گیرید سوار سهام به چیزی دیدنی و جذاب. سواری خود را بصری سفارشی کنید تا آنطور که می خواهید به نظر برسد و گاراژ شما هرگز بهتر به نظر نرسیده است.

اما در اعماق وجود ما می دانیم که آنچه در زیر کاپوت است مهم است. در Furious Heat Racing برنده شوید و داغترین قطعات پس از فروش را بخرید و ماشین رانندگی عالی را بسازید.
ریسک را دو برابر کنید تا جوایز خود را افزایش دهید. سرعت و استایل میخکوب کنید تا تکرارهای بیشتر را ذخیره کنید، و گرمکن‌ها را برای ضرب‌کننده‌های عظیم به هم متصل کنید. محدودیت های خود را فشار دهید تا برنده های خود را ذخیره کنید، یا سقوط خواهید کرد؟ با چالش هایی که ریسک مسابقات را بالا می برد، بالا بروید.

در مسابقه و چالش چند برابر کردن بانک خود پیروز شوید. سوار مسابقه توکیو شوید و از نیترو برای رانندگی سریع و خشمگینانه در ۱۵ سوپراسپرت استفاده کنید! از موتور فیزیک پیشرفته با رفتار و گرافیک فیزیک باورنکردنی لذت ببرید.

 

ویژگی های Furious Heat Racing

– گرافیک سه بعدی خیره کننده
– هندلینگ صاف و واقعی خودرو
– ماشین های جدید مختلف برای انتخاب از ماشین های اسپرت، رودستر، ماشین های عضلانی!
– محیط دقیق
– انواع غنی از مسابقات NPC
– سفارشی سازی اولیه از طریق رنگ و موارد دیگر
گیم پلی
– مسابقه خیابانی
– آزمایش زمانی
– پلیس اسمش
– تحویل خودرو
– مسابقه سرعت اتومبیل یا موتور سیکلت
– کنترل با یک ضربه
– خودروهای بهتری بخرید تا هندلینگ بهتری داشته باشید

  • تغییرات نسخه ۲٫۱۵ Furious Heat Racing

    • Chapter 10 Issue Fixed

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...