Galactory

Galactory – Sandbox God Simulator V1.5.1 + Mod – بازی گالاکتوری – شبیه سازی خدا اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت  = خرید رایگان) به صورت جداگانه

Galactory

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی  STAVRIO LTD برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

شبیه ساز خدای ماسهبازی یک بازی استراتژی خلاقانه رایگان است. یکی از بهترین بازی های آفلاین تمدن در امپراتوری سازی و تکامل جهان. زندگی خود را در سیاره خود ایجاد کنید ، با هزاران نفر از ساکنان محل سکونت خود را تشکیل دهید ، با همسایگان متحد شوید یا دعوا کنید.

دنیای منحصر به فرد خود را در یک بازی استراتژیک پیکسل اعتیاد آور به صورت رایگان و بدون اینترنت بسازید.

 امکانات بازی Galactory 

✅ تمدن خود را بسازید

سیاره را توسعه دهید و بر آن حکومت کنید! در شبیه ساز ماسهبازی جهان ایجاد هر مکانی را که می خواهید با آن شروع به بازی کنید و جمعیت دوباره زمین را شروع کنید: سیاره خود را با اولین ساکنان حل و فصل کنید. اکوسیستم اختصاصی خود را ایجاد کنید: برای آباد کردن مردم ، محل سکونتگاه ها ، افزودن حیوانات خانگی (مرغ ، خوک ، گوسفند) ، محافظت از مناطق در برابر حیوانات وحشی. شما می توانید شورش علیه همسایگان شورشی را ترتیب دهید ، انقلاب تمدن را شروع کنید و جهان باز را فتح کنید یا سرزمین ها را متحد کنید و یک جامعه اقتصادی جدید بسازید. به بشریت کمک کنید تا در سیاره شما زندگی کند. خدای بازی شوید!

✅ درباره تاکتیک ها و استراتژی های Galactory فکر کنید

تاکتیک های بازی خود را مشخص کنید و اجازه دهید تخیل شما وحشیانه ایجاد شود و بهشتی برای بشریت یا آخرالزمان جهانی ایجاد کند. با تسخیر سرزمین ها ، یک زلزله یا سیل وحشتناک ، بارش شهاب سنگ یا فوران آتشفشان را احضار کنید تا تمام زندگی موجود در سطح زمین را از بین ببرد. با یک لمس دنیای مجازی خود را بسازید ، تسخیر و نابود کنید!

گرافیک پیکسل کیفیت

گرافیک بهبود یافته و رابط کاربر پسند به خوبی طراحی شده است. در شبیه سازی Galactory می توانید دریاها ، اقیانوس ها ، جزایر و قاره های عظیم را با یک کلیک انگشت خود ایجاد کنید ، استعمار ملت ها را شروع کنید یا با کمک بلایای طبیعی (آتش سوزی ، رعد و برق ، زلزله) ، ویروس های وحشتناک یا بمب اتم جهان را نابود کنید.

✅ شبیه ساز تمدن آفلاین

Galactory بازی شبیه ساز خدای از هرجایی و بدون اینترنت. توسعه ساکنان و شهرهای آنها را به صورت آفلاین مشاهده کنید.

✅ محتوای چند زبانه

تمام مواد بازی به طور کامل به زبان های زیر ترجمه شده است: روسی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، ژاپنی ، کره ای ، چینی

بعداً ، به زودی حالت چند نفره به بازی اضافه می شود و شما قادر خواهید بود با دوستان خود به صورت آنلاین جهان های بی نظیری را ایجاد کنید.

در شبیه ساز استراتژی ساخت آفلاین جهان – مانند شبیه ساز خدای ماسه بازی مانند یک سازنده یا فاتح قادر مطلق جهان باشید. اولین تمدن خود را اکنون در Galactory ایجاد و مستعمره کنید!

شبیه ساز بازی جعبه شنی رایگان است و شامل آزادی عمل است ، اگرچه برخی از موارد درون بازی را می توانید پس از تماشای فیلم های تبلیغاتی خریداری کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۵٫۱

    • Fixed minor bugs
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...