Galaxy InvadersGalaxy Invaders: Alien Shooter v2.0.3 + Mod – بازی مهاجمان کهکشان اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود)

Galaxy Invaders

مهاجمان کهکشان یک بازی جالب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن است. بازی Galaxy Invaders توسط استودیو بازی سازی ONESOFT برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. اگر عاشق بازی های کلاسیک مثل جنگ ستارگان هستید بدون شک Galaxy Invaders را به لیست بازی های مورد علاقه تان اضافه خواهید کرد!

درباره بازی

یک روز ، یک ارتش بیگانه مرموز از بعد دیگری ظاهر می شود و به سیارات مرزی حمله می کند. جنگ برای بقای بشر آغاز می شود. به عنوان یک خلبان مهاجم کهنه کار سفینه فضایی ، از شما خواسته شده است که از کهکشان در برابر دشمنان مهاجم دفاع کنید ، و یکی از نگهبانان کهکشان شوید.

Galaxy Invaders ترکیبی از احساسات بازی کلاسیک و مکانیک مدرن است ، با گیم پلی بازی یادآور بازی های تیراندازی بازی قدیمی مدرسه مانند Galaga ، Galaxia ، Galaxian ، ۱۹۴۵ ، نیروی هوایی ، Chicken Shoot ، …

برخی از ویژگی های اصلی Galaxy Invaders:

رئیسان بزرگ شما باید از مهارت ها برای هدایت سفینه فضایی خود و شلیک به دشمنان با قدرت و حملات مختلف استفاده کنید.
حالت های چندگانه مشکل نصب را با چالش های منحصر به فرد نیروی آسمان بیگانگان تجربه می کنند. اکنون CAMPAIGN ، HARD MODE ، ENDLESS و PVP وجود دارد. در حالت PvP می توانید مهارت تیراندازی خود را با خلبانان دیگر مطابقت داده و رقابت کنید.
در Galaxy Invaders سفینه خود را به فرم جدید ارتقا دهید و تکامل دهید و قدرت و مهارت های جدیدی کسب کنید. استفاده از کشتی قدرتمندتر به شما کمک می کند تا حملات دشمنان را شکست دهید.
مجموعه گسترده ای از فضاها و هواپیماهای بدون سرنشین برای جمع آوری ، هر کدام با مهارت و سبک بازی منحصر به فرد. برای به دست آوردن یک ابرقدرت در مجموعه هواپیماهای خود ، کشتی های تیرانداز فضایی LEGENDARY را باز کنید.

 • تغییرات نسخه ۲٫۰٫۳

  • – Change number of evolution from 6 to 9 for all ships.
  • – Existing ships are upgraded accordingly.
  • – Some changes to the ships evolution abilities
  • – Some changes to Fizard, Proximo, Cryo, Manta, Helios & Hyperion attacks.
  • – Miscellaneous bug fixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...