.Game of Nations

Game of Nations: Epic Discord v2021.4.1 + Mod – بازی نقش محور و سرگرم کننده “نبرد ملت ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (دشمن حمله نمی کند)

Game of Nations :

Game of Nations – نبرد ملت ها : بازی سرگرم کننده و جذاب با سبک دوست داشتنی ، از استودیوی ایرلندی Erepublik Labs برای اندروید است. به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده.

درباره بازی :

باز کردن قهرمانان منحصر به فرد از تمدن های افسانه ای Game of Nations . هر کدام با مهارت های منحصر به فرد خود ویژگی هایی دارند. شما از همراهی قهرمانان حماسی ، موجودات افسانه ای و خدایانی که به هدف شما پیروز می شوند. و رقبای خود را در درگیری قدرت پیروز می شوند ، لذت خواهید برد.
یک ماجراجویی حماسی RPG را آغاز کنید! در نقشه جهانی پرسه بزنید تا قهرمانان جنگنده ترین قهرمانان را کشف کنید. و آنها را در نبرد نهایی تمدن ملت ها هدایت کنید!

در بازی Game of Nations دشمنان خود را با کمک نگاه جذاب Cleopatra کنترل کنید. و از Aura او برای بهبود لژیون های خود استفاده کنید! از لوکی ، خدای شیطنت که مطمئناً ترفندهایی در آستین خود دارد ، کمک بگیرید. ما کلمه ثور را پیدا کردیم که ممکن است به این درگیری بپیوندد. یا شاید ، اگر همه شما در مورد جرم هستید ، مینوتور اسطوره ای باید یک بار سریع کار کند. زمانی که با الهه آتنا روبرو شوید ، یک حریف شایسته در جنگ های شروع شما.

ماجراجویی Game of Nations

معابد گرم شده خورشید را کاوش کنید. مصر که در تپه های شنی آنها چیزی بیش از شن و ماسه نیست. یا به جنگل های زمستانی شمال سفر کنید. جایی که الف های تاریک در آن پرسه می زنند و خدایان قدیمی وایکینگ ها راه می روند. آنها را جمع آوری کنید . و از مهارتهای منحصر به فرد آنها در جنگ حالت مبارزات انتخاباتی یا AFK در نبرد ملت ها استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که قهرمانان و واحدهای خود را در سطح بالایی قرار دهید. تا آنها را در حالت نوک نگه داشته و مهارت های آنها را افزایش دهید. کاوش تمدن ها در حالت مبارزات بازی ، از سبک هنری منحصر به فرد لذت ببرید. و هر واحد را برای دستیابی به ارتش نهایی جمع کنید!
حتی بیشتر ، با ارتش خود سر و صدا کنید تا آخرین شکاف را پر کنید و آن دسته از قاتلان را پیدا کنید. روزهای جنگ شما تازه شروع شده و آماده برای بدرقه برخی از رئیسان هستید.

با بازی Game of Nations ساعت ها سرگرم شوید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...