Garage Empire

Garage Empire v2.5.9 + Mod – بازی شبیه سازی جالب امپراطوری گاراژ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

 

Garage Empire

 امپراطوری گاراژ نام یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Fingersoft ساخته شده . این بازی برای دستگاه های اندروید به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

به Garage Empire ، یک بازی شبیه ساز خوش آمدید که می توانید به بزرگترین سرمایه دار بیکار گاراژ که همیشه می خواستید باشید ، تبدیل شوید!

تا به حال شده است که بخواهید تجارت سرمایه دار بسیار مهم خود را ایجاد کنید؟ رئیس امپراتوری بیکار خود شوید؟ خوب حالا شما می توانید! تبدیل به یک سرمایه دار بزرگ گاراژ بیکار شوید و چالش ایجاد و مدیریت تجارت گاراژ بیکار خود را بپذیرید و امپراتوری گسترده خود را به چندین مکان گسترش دهید! در این بازی شبیه ساز بر دنیای گاراژ تسلط پیدا کنید!

 

امکانات بازی Garage Empire :

امپراطوری سرمایه دار خیلی مهم گاراژ خود را از ابتدا بسازید. سفر خود را با یک گاراژ فروتن آغاز کنید ، در زمینه جلب مشتری ، ثروتمند شدن ، مدیریت کارکنان ، تعمیر اتومبیل و ضرب و شتم رئیس رقیب گاراژ برای گسترش امپراتوری بیکار خود به مکان بعدی کار کنید!

★ بیکار ، خودکار و ثروتمند شوید!

در حالی که آفلاین کار می کنید ، درآمد کسب کنید! در Garage Empire ، مدیر پول شما حتی در صورت آفلاین بودن پول شما را جمع می کند. مدیر پول وفادار شما در حالی که بیکار هستید ، پول را در طاق خود ایمن نگه می دارد. می توانید بعداً برگردید و جوایز نقدی خود را جمع کنید و در تلاش برای تبدیل شدن به یک بزرگ ثروتمند باشید

Car اتومبیل خود را ارتقا دهید!

از آنجا که شما یک سرمایه دار بسیار مهم گاراژ هستید ، طبیعی است که شما می توانید اتومبیل های خود را ارتقا دهید! از گاراژ شخصی خود برای بهبود عملکرد اتومبیل خود و افزایش حداکثر سرعت ، عملکرد ترمز ، سیستم تعلیق و موارد دیگر استفاده کنید!

تغییرات نسخه ۲٫۵٫۹

    • Welcome to Garage Empire!
    • Version 2.5.9
    • – A new Tycoon event is starting
    • – Major bug fixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...