Going Deeper

Going Deeper! Colony Sim + Mod – بازی استراتژیک رفتن به عمق : شبیه سازی کلونی اندروید
  نسخه مود (باز بودن حالت سندباکس) 

Going Deeper

یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی kreason برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

عمیق تر شدن! – بازی شبیه سازی ساخت و مدیریت آفلاین است که در یک فضای فانتزی انجام می شود. بازیکن باید در یک قلمرو خصمانه غنی از منابع ، از کلونی انسانی گسترش و دفاع کند.

دنیای بازی شامل ۶ لایه است: پنج لایه زیرزمینی. لایه ها توسط تونل های ۲×۲ به هم متصل می شوند ، هرچه لایه بعدی عمیق تر باشد ، منابع بیشتری برای ساخت تونل مورد نیاز است. غارها از نظر منابع مختلف غنی هستند ، با این وجود هرچه عمیق تر و عمیق تر می شوید ، خود را در معرض خطر بیشتر و بیشتری قرار می دهید.

بازی Going Deeper با جمع آوری تجهیزات اعزامی آغاز می شود. این مرحله بسیار مهم است ، زیرا منابعی است که در ابتدا انتخاب شده است که تاکتیک ها و استراتژی شما را تعیین می کند. در ابتدا ۵ نفر در کلنی کار خواهند کرد. با این حال ، با راهنمایی دقیق خود ، قادر خواهید بود ثروت کلنی را افزایش داده و آن را به مکانی مطلوب برای مهاجران تبدیل کنید.

هر واحد در بازی یک شخصیت است ، با نیازها و توانایی های خاص خود که اگر می خواهید یک مستعمره پر رونق بسازید ، باید حساب کنید. هر واحدی نمی تواند به یک جنگجوی ماهر یا یک صنعتگر باتجربه تبدیل شود. تنظیمات ترجیحی هر واحد را با دقت مطالعه کرده و موفقیت کسب خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید که کلنی شما توسط دشمنان محاصره شده است – اجنه . بنابراین ، در سازماندهی ارتش و دریغ نکنید. اگر می خواهید برنده شوید ، باید به موقع زره پوش و سلاح ارتش خود را بسازید!

مستعمره شما از سایر نقاط جهان جدا نیست. یک بازرگان هر ۲ سال یک بار به شما مراجعه خواهد کرد. برخی از محصولاتی که وی به شما ارائه می دهد بی نظیر خواهد بود بنابراین نمی توانید به روش دیگری آنها را بسازید. این را هنگام معامله در نظر بگیرید!

بخاطر بسپارید ، ساخت و ساز از اصول اساسی Going Deeper است! ، مهارت های مدیریتی شما می تواند هر دو این فرایندها را بهینه کند. هرچه کلنی شما سریعتر کار کند ، شانس بیشتری برای زنده ماندن خواهید داشت!

گزینه های ۳ حالت با قوانین مختلف به بازیکن پیشنهاد می شود
– کمپین (ماموریت را برای پیروزی کامل کنید)
– بقا (تا زمانی که ممکن است زنده بمانید)
– جعبه شن (دنیا را سفارشی کنید و هر طور که می خواهید بازی کنید)

نسخه بازی ممکن است در حال حاضر ناپایدار باشد. سازنده تمام تلاش خود را می کند تا تمام اشکالات موجود در بازی را برطرف کند و در حال کار بر روی به روزرسانی ها است.

  • تغییرات نسخه ۰٫۴٫۴e Going Deeper

    • – Fixed excessive lags due to failed pathfinding
    • – Farmer job priority was increased
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...