Grand Fishing Game

Grand Fishing Game + Mod – بازی شبیه سازی دنیای بزرگ ماهیگیری اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Grand Fishing Game

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Black Bears برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

آیا بازی های شبیه سازی  را دوست دارید؟  بازی Grand Fishing Game را امتحان کنید! یک بازی شبیه ساز یک دست آرامش بخش و در عین حال ماهیگیری گاه به گاه با گرافیک ۳D واقع گرایانه است. بازی های شبیه سازی هرگز به این راحتی ، واقع گرایانه و هیجان انگیز نبوده اند!

کنترل ساده ماهیگیری
” بازی Grand Fishing Game ” راهی عالی برای استراحت یا گذراندن وقت هر زمان که بخواهید است. شما می توانید فقط با یک دست کنترل کنید و هر نوع ماهی ، از دنیای دریا گرفته تا ماهی شمشیر عجیب و غریب را صید کنید. همچنین ، این بازی نه تنها به صورت آنلاین ، بلکه بدون اینترنت نیز کار می کند ، بنابراین می توانید بدون اینترنت در هر زمان حتی در هواپیما بازی کنید.

DUELS
همچنین می توانید در حالت ماهیگیری ورزشی در برابر بازیکنان دیگر بازی کنید – این بازی به شما این فرصت را می دهد تا در دوئل رقابت کنید. در یک دوئل شما نیاز به انتخاب یک نوع ماهی دارید و در ۲ دقیقه ماهی بزرگتری نسبت به حریف خود صید کنید. اگر دوست دارید بازی های آنلاین را به صورت رایگان انجام دهید – بازی مناسب خود را پیدا کرده اید.

بسیاری از انواع ماهی در Grand Fishing Game
آیا قبلاً عقرب یا طبل قناری را گرفتار نکرده اید؟ مشکلی نیست ، در این بازی شما می توانید انواع مختلف ماهی ، حتی نادر ماهی را صید کنید و از صید خود به دوستان خود بگویید.

ابزار ماهیگیری
بعد از ماهی بعدی که می گیرید ، می توانید تله حرفه ای تری بخرید تا ماهی های کمیاب و بزرگتر صید کنید. میله های ماهیگیری خود را ارتقا دهید ، از طعمه ها و قلاب های مختلف استفاده کنید. دنیای بی پایان دریایی از تفریح ​​در اینجا در انتظار شماست.

ویژگی های بازی Grand Fishing Game :

– عملیات ساده با یک دست – بازی شبیه ساز آرامش بخش بیکار ؛
– بیش از ۱۰ نوع مختلف ماهی ؛
– مقابله فراوان ؛
– حالت دوئل ماهیگیری ؛
– قبایل ؛
– دنیای دریا گرافیک ۳D واقع گرایانه ؛
– امکان بازی آنلاین و آفلاین (بدون اینترنت ، بدون فای).

یک ماهیگیر افسانه ای باشید – یک بازی شبیه ساز “بازی بزرگ ماهیگیری” بازی کنید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۱٫۷

    • Grand Fishing Game 1.1.7
    • In this version:
    • – Added 23 species of fish;
    • – New location – beautiful and sunny Greece!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...