Grandpa and Granny

Grandpa and Granny 3 + Mod – بازی پدربزرگ و مادربزرگ ۳ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) 

Grandpa and Granny 3

یک بازی در ژانر ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی WildGamesNet برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورا رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

بازی Grandpa and Granny 3: Death Hospital Horror شما را به سومین ماجراجویی فرار از مادربزرگ و مادربزرگ دعوت می کند. این بار باید از بیمارستان روانی مجرمان فرار کنید.

بیماران هرج و مرج واقعی ایجاد کردند. اکنون این فقط یک بیمارستان نیست ، بلکه یک بیمارستان کشنده است. همه جا آتش گرفته است. خروجی ها مسدود شده است روانی در حال دویدن هستند و البته مادربزرگ و مادربزرگ در میان آنها هستند.

به نظر شما چه کسی به مادربزرگ و پدربزرگ کمک می کند اگر آنها را در بندهای انزوا نگه داشته بودند؟ البته این آقا سگ ، پسر کوچک آنها بود. اما او تنها نبود. به طور غیر ارادی شما نیز در فرار شرکت کردید. می خواهید بدانید چرا؟  بیمارستان مرگ را بارگیری کنید و سعی کنید از بیمارستان کابوس فرار کنید. سپس داستان کامل این زوج پیر و چگونگی کمک به آنها را در فرار خواهید آموخت.

بازی Grandpa and Granny 3 میگوید چگونه کل ماجرا آغاز شده و پیرمردها در بیمارستان برای خطرناکترین جنایتکاران به سرانجام رسیده اند. این بیمارستان بیشتر به زندان شباهت دارد: برای اطمینان از ایمنی کارکنان و جلوگیری از فرار بیماران مجهز است.

این یک روز کاری معمول برای امنیت بیمارستان بود. ناگهان کسی برق را قطع کرد. همه بخشها باز بودند و هرج و مرج و وحشت واقعی آغاز شد. همه پرسنل تخلیه شدند اما شما به عنوان یک محافظ امنیتی باید شرایط را تحت کنترل داشته و نظم را برقرار کنید. خوشبختانه ، شما در Grandpa and Granny 3 تنها نیستید – شریک زندگی شما در اینجا است تا به شما کمک کند.

 

مادربزرگ و پدربزرگ ۳

اگر نتوانید نظم را برقرار کنید ، فقط یک گزینه برای شما باقی مانده است – فرار کنید و با پلیس تماس بگیرید. با Grandpa and Granny 3 در مورد افراد قدیمی ، آنها عجله ای برای ترک بیمارستان ندارند – آنها می خواهند کمی لذت ببرند. پدربزرگ و مادربزرگ تعقیب و گریز را آغاز کردند و آنها تا زمانی که بازی پنهان کاری تا فینال انجام نشود راضی نخواهند شد. Hide-and-seek بازی مورد علاقه آنها است ، اما برای کسانی که پنهان می شوند ، این یک آزمایش سخت واقعی است که بیشتر شبیه یک بازی ترسناک است.

فرار از بیمارستان یک کار چالش برانگیز است زیرا تمام ورودی ها و خروجی ها مسدود شده است. چندین پازل ، پدربزرگ و مادربزرگ بی قرار ، Mister Dog و بسیاری از روانشناسی ها – همه اینها بازی را فوق العاده پیچیده و ترسناک می کند.

در Grandpa and Granny 3 یکی از چهار گزینه فرار را پیدا کنید و فرار کنید. بی صدا حرکت کنید ، پنهان بمانید ، به دنبال اشیا بگردید و از هر آنچه در راه خود می بینید برای فرار از آن استفاده کنید. و مهمتر از همه ، با شریک زندگی خود همکاری کنید – این برای یک پایان خوشحال کننده مهم است.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...