17 نوامبر 2021 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

Gun Fight

Gun Fight + Mod – بازی اکشن سرگرم کننده مبارزه آدمک های تفنگدار اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (باز بودن بیشتر سلاح ها) به صورت جداگانه

Gun Fight

یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی LeafGame برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

بازی اکشن Gun Fight به اینجا می آید! برای مبارزه با هوش مصنوعی در ده ها اسلحه در صحنه های اکتان بالا – سبک هنری خلاق کارتون به شما عملکرد بیشتری می دهد ، کرک کمتری.

مهمترین ضرب وشتم تیراندازی دشمنان به خارج از نقشه میدان کوچک ، زمان کافی برای پیشرفت است. ده ها سطح وجود دارد که باید آنها را به چالش بکشید. در این عرصه ضرب وشتم مهم ، اسلحه ، شکوه و عظمت شماست.

شخصیت مافیایی چهره خنده دار خود را سفارشی کنید ، می توانید ظاهر ، رنگ و لباس شخصیت خود را سفارشی کنید – می توانید پیراهن ، کلاه و صورت آنها را به اضافه امتیازات و اسلحه های آنها تغییر دهید. بیشتر سبک ها کم و بیش سبک مافیایی به نظر می رسند ، زیرا عمده است بازی جنگ اسلحه. اگرچه به نوعی مافیایی است ، شخصیت می تواند بسیار شخصی باشد ، صدها مورد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، و برخی از آنها چهره خنده دار هستند ، برخی از آنها جدی هستند ، همچنین کمی زیبا ، همه اینها با انتخاب شما تعیین می شود.

این مافیای اسلحه اکنون فقط از بازیکن VS AI پشتیبانی می کند ، بنابراین Gun Fight یک بازی اکشن بدون انسداد است. بیش از صد اسلحه وجود دارد ، هر کدام با ۲ حالت آتش ، شما را سرگرم می کند. در جنگ ، این اسلحه ها یا اقلام خاص را به طور تصادفی دریافت خواهید کرد ، از آنها برای شکست دادن مخالفان خود استفاده کنید. و همچنین ، این اسلحه ها و موارد نیز می توانند توسط مخالفان شما بدست آورند. از مبارزات احتمالی خود لذت ببرید.

سلب مسئولیت:
بازی توسط kevin gu به عنوان یک بازی وب ایجاد شده است. ما مقداری اصلاح کردیم و آن را به تلفن همراه منتقل کردیم.

ویژگی های بازی Gun Fight

– عمده برای مبارزه با ضرب وشتم ، اقدام بیشتر ، کرک کمتر
– ۱۰۰ سلاح بی نظیر با ۲ حالت آتش. بر همه آنها مسلط شوید و مخالفان خود را شکست دهید.
– ۱۰ نقشه کاملاً جدید ساخته شده با در نظر گرفتن گیم پلی استراتژیک
– تمام حالت جدید سلطه را امتحان کنید تا در استراتژی های مبارزه کلاسیک پیچ و تاب بخورید

  • تغییرات نسخه ۱٫۳٫۰

    • goolge play policy
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...