Gun Fungus v0.1.38 + Mod – بازی اکشن – پلتفرمر بسیار سرگرم کننده و خوش ساخت “نبرد با قارچ ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلای بی نهایت) به صورت جداگانه

Gun Fungus

 نبرد با قارچ ها یک بازی دو و نیم بعدی سرگرم کننده و بسیار هیجان انگیز در سبک اکشن و پلتفرمر است. که با الگوبرداری از بازی های کلاسیک اکشن-آرکید دهه ۹۰ ساخته شده است. این بازی توسط  استودیوی دانمارکی Funday Factory ساخته شده و به صورت رایگان در گوگل پلی برای کاربران اندرویدی عرضه شده است.

درباره بازی Gun Fungus

در Gun Fungus شما در نقش قهرمان اصلی، پا به میدان نبردی عجیب اما به شدت مخاطره آمیز می گذارید. مراقب باشید ، برخی از قارچ های هومونگ در میان وجود دارد! اما این که شما را مسلح کرده ایم تا دندان مسخره نیست. سطح با موشی می خزد ، بنابراین بزرگترین اسلحه خود را برای این یکی بدست آورید زیرا خیلی سریع منفجر می شود!

انفجار ، گول زدن ، بارگیری مجدد ، تکرار! در بازی  اما این به تنهایی نمی خواهد آن را برش دهد و از سالن های بدنبال نیز انتظار داشتن استانداردهای بالاتری را نداشته باشید! این سناریوی خرد شده یا خرد شده است اگر قبلاً سناریویی از آن را دیده اید. ولی! خبر خوب این است که به محض اینکه میزان آلودگی به قارچ در یک منطقه پایدار باشد. و هنگامی که آن گلوله نهایی را فرود می آورید ، باید قدرت خود را در Gun Fungus افزایش دهید و غنیمت جدیدی پیدا کنید! آنها می گویند یک تصویر هزار کلمه است. بنابراین بیایید با این سلاح جدید کیکاس برخی هنرها را نقاشی کنیم ، Gun Fungus درست است؟

اگر از طرفداران بازی های آرکید هستید و نمیخواهید حجم زیادی را در گوشی شما اشغال کند این بازی  زیبا مناسب شماست.

توجه : در نسخه مود بازی  طلا خرج کنید تا بجای کم شدن زیاد شود!

  • تغییرات نسخه ۰٫۱٫۳۸ 

    • Optimisation and gameplay improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...