Hearthstone HeroesHearthstone Heroes of Warcraft v20.2.81706 – بازی محبوب “قهرمانان وارکرفت” اندروید
جدیدترین نسخه با اجرا برروی تمامی تبلت ها و گوشی های با صفحه نمایش بزرگ و کوچک

Hearthstone Heroes

قهرمانان وارکرفت بازی جدید و فوق العاده با گرافیک خیره کننده HD در سبک بازی های کارتی از استودیوی بازی سازی Blizzard Entertainment, Inc است. این بازی با بیش از ۵ میلیون دانلود در مدت کوتاه به عنوان بهترین و محبوب ترین بازی های کارتی معروف شده است.

درباره بازی Hearthstone Heroes

کارت های قدرتمند جمع کنید و عرشه های قدرتمندی ایجاد کنید. احضار مینیون ها و طلسم طلسم برای به دست گرفتن کنترل میادین جنگی که همیشه تغییر می کند. یک استراتژی استادانه را جوش دهید و تمام بازیکنانی که جرات می کنند شما را به چالش بکشند ، زیرک بگیرید

هر کارت توانایی فوق العاده ای را زنده می کند. از استراتژی برای ساخت عرشه و ترفندهای هوشمندانه استفاده کنید تا روند این جنگهای PvE و PvP را تغییر دهد. اعم از مینیون ، طلسم ، تلاش یا قهرمان ، یک کارت Hearthstone Heroes با جلوه های قدرتمند. و تعاملات دیوانه وار می تواند دوئل را به طرز چشمگیری تغییر دهد. به عنوان یک سرکش باهوش ، یک جادوگر قدرتمند یا هر کلاس دیگر از ده کلاس قهرمان بازی بازی کنید – همه آنها رایگان هستند!

 

امکانات:

مهارت های خود را به حد خود برسانید. در برابر قهرمانان کنترل شده توسط رایانه در ماجراجویی های PvE ، رقبای سرسخت در سراسر جهان در PvP بی درنگ و دوئل قوی ترین قهرمانان جهان Hearthstone Heroes Warcraft  را تمرین کنید. Jaina ، Thrall ، Uther و Illidan و موارد دیگر – این افسانه ها همه در اینجا هستند!

ماموریت های مقدماتی سرگرم کننده . تنها چند ثانیه تا اولین دوئل شما را وارد دنیای گیم پلی شهودی Hearthstone Heroesمی کند!

قهرمانان حماسی DUEL . انتظارات با شکوه: مخالفان سرسخت را در سراسر جهان در PvP بی درنگ شکست دهید . برنده شوید و با استفاده از صدها کارت منحصر به فرد Hearthstone Heroes عرشه خود را بسازید – مجموعه شما در این CCG با شما رشد می کند.

آیا آماده هستید که مهارت های خود را به Battlegrounds ببرید؟ شما و ۷ رقیب دیگر مستقیماً از تاریخ WoW نقش قهرمانان آشنا را برعهده می گیرید . تابلوهای قدرتمندی از مینیون های استخدام شده درست می کنید و در این مبارزه اتومبیل دوئل می کنید تا زمانی که یک برنده واحد تاجگذاری کنید!

بازی شما با شما سفر می کند. حساب Blizzard شما به Hearthstone Heroesپیوند می خورد . به شما این امکان را می دهد که به راحتی از طریق دستگاه تلفن همراه و دسک تاپ خود با دوستان خود از طریق پلت فرم بازی کنید. هر کجا که بروید Hearthstone Heroes را بازی کنید.

 • توجه داشته باشید :— بازی آنلاین است و برای اجرا به اینترنت نیاز دارد.
  — اگر در هنگام ورود به بازی با مشکل مواجه شدید، برنامه فیلت-رشکن خود را فعال کنید.
  — نسخه های جدید بازی بدون دیتا توسط سازنده عرضه میشود. و دیتا که حدود ۱ گیگ حجم دارد باید با خود بازی دانلود شود .

 

تغییرات نسخه ۲۱٫۲٫۹۱۴۵۶

  • BATTLEGROUNDS REVAMP – Battlegrounds gets a massive update with two new heroes, the new Avenge keyword, and over 30 new minions!
  • PREPARE FOR MERCENARIES – Hearthstone gets a new look and three pre-purchase bundle options ahead of the new Mercenaries game mode, coming soon!
  • For full patch notes visit www.playhearthstone.com
fgiga

در مورد "Hearthstone Heroes 21.2.91456 – دانلود بازی کارتی قهرمانان وارکرفت اندروید!" سوالی دارید؟

سوال خود را بپرسید پرسینش | پاسخ شما اینجاست
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
3 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...