Hearthstone Heroes

Hearthstone Heroes of Warcraft v23.2.137922 – بازی کارتی محبوب “قهرمانان وارکرفت” اندروید
جدیدترین نسخه با اجرا برروی تمامی تبلت ها و گوشی های با صفحه نمایش بزرگ و کوچک

قهرمانان وارکرفت بازی جدید و فوق العاده با گرافیک خیره کننده HD در سبک بازی های کارتی از استودیوی بازی سازی Blizzard Entertainment, Inc است. این بازی با بیش از ۵ میلیون دانلود در مدت کوتاه به عنوان بهترین و محبوب ترین بازی های کارتی معروف شده است.

درباره بازی Hearthstone Heroes

کارت های قدرتمند جمع کنید و عرشه های قدرتمندی ایجاد کنید. احضار مینیون ها و طلسم طلسم برای به دست گرفتن کنترل میادین جنگی که همیشه تغییر می کند. یک استراتژی استادانه را جوش دهید و تمام بازیکنانی که جرات می کنند شما را به چالش بکشند ، زیرک بگیرید

هر کارت توانایی فوق العاده ای را زنده می کند. از استراتژی برای ساخت عرشه و ترفندهای هوشمندانه استفاده کنید تا روند این جنگهای PvE و PvP را تغییر دهد. اعم از مینیون ، طلسم ، تلاش یا قهرمان ، یک کارت Hearthstone Heroes با جلوه های قدرتمند. و تعاملات دیوانه وار می تواند دوئل را به طرز چشمگیری تغییر دهد. به عنوان یک سرکش باهوش ، یک جادوگر قدرتمند یا هر کلاس دیگر از ده کلاس قهرمان بازی بازی کنید – همه آنها رایگان هستند!

 

امکانات:

مهارت های خود را به حد خود برسانید. در برابر قهرمانان کنترل شده توسط رایانه در ماجراجویی های PvE ، رقبای سرسخت در سراسر جهان در PvP بی درنگ و دوئل قوی ترین قهرمانان جهان Hearthstone Heroes Warcraft  را تمرین کنید. Jaina ، Thrall ، Uther و Illidan و موارد دیگر – این افسانه ها همه در اینجا هستند!

ماموریت های مقدماتی سرگرم کننده . تنها چند ثانیه تا اولین دوئل شما را وارد دنیای گیم پلی شهودی می کند!

قهرمانان حماسی DUEL . انتظارات با شکوه: مخالفان سرسخت را در سراسر جهان در PvP بی درنگ شکست دهید . برنده شوید و با استفاده از صدها کارت منحصر به فرد Hearthstone Heroes عرشه خود را بسازید – مجموعه شما در این CCG با شما رشد می کند.

آیا آماده هستید که مهارت های خود را به Battlegrounds ببرید؟ شما و ۷ رقیب دیگر مستقیماً از تاریخ WoW نقش قهرمانان آشنا را برعهده می گیرید . تابلوهای قدرتمندی از مینیون های استخدام شده درست می کنید و در این مبارزه اتومبیل دوئل می کنید تا زمانی که یک برنده واحد تاجگذاری کنید!

بازی شما با شما سفر می کند. حساب Blizzard شما به این بازی پیوند می خورد . به شما این امکان را می دهد که به راحتی از طریق دستگاه تلفن همراه و دسک تاپ خود با دوستان خود از طریق پلت فرم بازی کنید. هر کجا که بروید Hearthstone Heroes را بازی کنید.

 

توجه داشته باشید :

— بازی آنلاین است و برای اجرا به اینترنت نیاز دارد.
— اگر در هنگام ورود به بازی با مشکل مواجه شدید، برنامه فیلت-رشکن خود را فعال کنید.
— نسخه های جدید بازی بدون دیتا توسط سازنده عرضه میشود. و دیتا که حدود ۱ گیگ حجم دارد باید با خود بازی دانلود شود .

  • تغییرات نسخه ۲۳٫۲٫۱۳۷۹۲۲ Hearthstone 

    • RISE OF THE NAGA—The first Battlegrounds season kicks off with the new Naga minion type, a new hero, the new Spellcraft keyword, and over 20 new minions!
    • N’ZOTH COMES TO MERCENARIES—The Old God’s influence is seeping its way into Mercenaries with the new N’Zoth event! Complete 10 special Tasks to get the new Mercenary and other great prizes.
    • For full patch notes visit www.playhearthstone.com
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...