Helicopter EscapeHelicopter Escape 3D v1.1.1 + Mod – بازی اکشن بسیار هیجان انگیز “نجات با هلیکوپتر” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Helicopter Escape

 نجات با هلیکوپتر یک بازی جالب و مهیج دیگر از استودیوی خوش نام و مطرخ SayGames در سبک اکشن و آرکید است. این بازی اکشن به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

در این تیرانداز هلی کوپتر سوم شخص سریع ، انتقام آتشین باران بگیرید … از بالا ، جایی که شما در حال انجام ماموریت برای نجات گروگان از انبوهی از زامبی ها ، گانگسترها ، دژخیمان و مبارزان دشمن هستید.

در Helicopter Escape چشمان خود را پوسته و حواس خود را حفظ کنید و تیراندازی را متوقف نکنید. تا جایی که او در این بازی آسان و آسان برای بازی در اکشن که فقط سریعترین و کشنده ترین … زنده می ماند ، به یک ایمنی جهش می کند. ضرب وشتم فوق العاده وحشیانه و فوق العاده سرگرم کننده هلی کوپتر که باعث می شود شما برای مدتی بیشتر به عقب برگردید.

با شلیک کردن جریان بی پایان تعقیب کنندگان در پشت سر خود ، به گروگان کمک کنید. با استفاده از مواد منفجره و سایر اشیا-داخل بازی دشمنان متعددی را بیرون بیاورید. و یا به تیراندازی فانتزی اعتماد کنید تا آنجا که می توانید افراد بد را از بین ببرید. دشمن را نابود کنید ، اما فقط مطمئن شوید که گروگان را اشتباه نخورید.

وقتی کار سخت می شود ، سخت کارها کند حرکت می کنند. هنگامی که زامبی ها در لحظات حساس بازی از گردن گروگان بدبخت نفس می کشند. زمان برای کمک به شما در مقابله با این روند کند می شود. وقت بگذارید ، در Helicopter Escape دشمنان خود را در هم بشکنید و گروگان را نجات دهید!

عملکرد گیم پلی Helicopter Escape:

سطح متناوب بین پیگیری های زامبی پشت بام و حملات ساختمانی با چندین دشمن مسلح که سعی در شما را از بین می برند. فقط تیزترین تیراندازها زنده می مانند ، بنابراین زاویه های خود را تماشا کنید و انفجار دهید تا کف به طبقه آدمهای بد خراب شود.

دشمنان کاملاً هیجان انگیز هستند که باید آنها را نابود کنند و حتی بعضی از آنها شلیک می کنند ، بنابراین قبل از شروع به محافظت بپردازید تا مطمئن شوید که می توانید زنده بمانید و گروگان را نجات دهید.

برای به روزرسانی اسلحه ، لباس و هلیکوپتر خود ، سطح را کامل کنید. و از طریق مناطق شهر پیش بروید تا با جوایز اضافی به سطوح عالی رئیس برسید. برای یافتن اسلحه ای که به شما کمک می کند تا به بیشتر زامبی ها پایان دهید ، تپانچه ، تفنگ ساچمه ای ، تفنگ های تهاجمی ، SMG و حتی راکت انداز را امتحان کنید.

سطح فوق العاده خاص دیوانه جایگزین آشفته ای را برای گیم پلی منظم ارائه می دهد. با اسلحه هایی که به گربه ها ، گوسفندها ، رنگ ها و تعداد زیادی گزینه عجیب و شگفت انگیز دیگر شلیک می کند تا بازی شما را زیبا کند.

گرافیک جالب ، تنظیمات عجیب و غریب ، موسیقی متن فیلم تنش زا و زاویه دید دوربین شیک ، احساسی هیجان انگیز و سینمایی به بازی می دهد. انبوهی از دشمن را دور نگه دارید و با حرکت آهسته و زیبایی راضی کننده ، جهش گروگان را به ایمنی هلی کوپتر خود تماشا کنید.

    • تغییرات نسخه ۱٫۱۲٫۰ Helicopter Escape

      • تغییراتی در دسترس نیست
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...