Hero Among Us
دانلود Hero Among Us 1.0.0 – بازی استراتژیکی “قهرمانی در میان ما” اندروید + مود

 

بازی Hero Among Us

 

Hero Among Us قهرمانی درمیان ما یک بازی استراتژیک / مدیریتی است. اگر قهرمان فوق العاده خود را بسازید ، مشخص کنید که در کجای دنیا ظاهر می شوید و نحوه واکنش دنیا به اقدامات و تصمیمات ، شما را مدیریت می کند.

شما در قهرمانی در میان ما نقش ابر قهرامانی را دارید که وظیفه آن نجات کره زمین از تهدیدات گوناگون است.
بین Vigilante ، Speedster و Genius کاراکتر های بازی یکی را انتخاب کنید ، تا سفر خود را برای صلح جهانی آغاز کنید ، بهترین مهارت ها را برای یادگیری انتخاب کنید تا بتوانید با ابر شرورها مبارزه کنید و با انواع بحران های جهانی روبرو شوید.

 

ویژگی ها

این بازی ویژگی های جالب دیگری هم دارد. برای مثال: شما در این بازی میتوانید در گفتوگو با افرادی که نیاز به کمک دارند تصمیمات متفاوتی از بین گزینه های موجود بگیرید. که البته نیاز است کمی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید.

در این بازی کاراکتر های گوناگونی وجود دارد. شما میتوانید با بازی کردن و بدست آوردن مهارت های بیشتر شخصیت بازی را حرفه ای تر کرده و آن را ارتقا دهید.اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک و آشنا به عناوین مدیریتی هستید ، این بازی مناسب روحیه شماست ، و میتواند حسابی شما را سرگرم خود کند.استودیوی Fire Horse Studio برزیلی قول داده بزودی در آپدیت های بعدی قهرمانان بیشتری اضافه شود.

 

ما برای شما نسخه اصلی Hero Among Us ، همراه با نسخه مود شده را قرار دادیم.امیدواریم ازین بازی لذت ببرید.

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...