Hotel Marina

Hotel Marina v1.0.28 + Mod – بازی پازل و فکری سرگرم کننده “هتل مارینا” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه و الماس بی نهایت) به صورت جداگانه

Hotel Marina

 هتل مارینا که با نام کامل Hotel Marina – Grand Hotel Tycoon, Cooking Games در گوگل پلی به انتشار رسیده، بازی دیگری از شرکت بازی سازی CSCMobi Studios در سبک تفننی و مدیریتی از دسته بازی های پازلی است که به شکل رایگان ساخته و عرضه شده است.

 

درباره بازی

 بیایید از همه مسافران کاری و تفریحی که از سراسر جهان می آیند استقبال کنیم!

آیا تا به حال آرزو داشته اید که صاحب هتل شوید؟ Hotel Marina بازی مدیریت زمان هتل strongly به شدت اعتیاد آور را پوشش داده اید.

خود را آماده کنید و هتل امپراطوری خود را بسازید ، کارکنان خود را مدیریت کنید و درخواست های مشتریان را برای تبدیل شدن به بزرگترین هتل لوکس fulfill جهان برآورده کنید. برای باز کردن ماجراهای و مکان های جذاب جدید ، ماموریت های روزانه را کامل کنید و جوایز دریافت کنید.

چه چیزی در این بازی Hotel Marina در انتظار شماست؟
هتل های ۵ ستاره هتل خود را با ۳۰۰+ سطح هتل اداره و مدیریت کنید
تیم خود را در بازی داستان هتل مدیریت کنید
نقشه ها و ماجراهای جدید در سراسر جهان
مهمانان خود را با مهارت های مدیریت زمان لذت ببرید
ماموریت های روزانه را برای دریافت جوایز جدید و پول اضافی کامل کنید
بهترین خدمات هتل و اتاق خود را ارائه دهید و پسندیده شوید
اتاق های هتل خود را به سطح بعدی ارتقا دهید!
برای تقویت سطوح مختلف از Boosters استفاده کنید

داستان هتل حرفه ای خود را بسازید

در Hotel Marina میهمانان بیشتری را که از کشورهای مختلف به هتل رویایی خود می آیند جذب کنید و داستان هتل خود را در این بازی بسازید. نیازهای مشتریان خود را به موقع برآورده کرده و از اقامت روان آنها برای باز کردن ماجراجویی های لذتبخش در هتل اطمینان حاصل کنید. مدیریت یک هتل هرگز به این اندازه هیجان انگیز نبوده است!

با بهترین “خدمات هتل” به مشتریان خود خدمات دهید
امکانات روزانه هتل را آماده کنید … و قبل از ورود مهمان ها از تمیز بودن اتاق های هتل خود اطمینان حاصل کنید. برای بهبود زمان خدمت و اطمینان از رضایت مشتری در هنگام اقامت در اینجا ، تجهیزات را ارتقا دهید. سریعاً به درخواست های مشتری واکنش نشان دهید و غذاهای خوشمزه را cook با سرویس اتاق cook به همان سرعتی که می توانید بپزید. برای خدمات عالی ? هتل ۵ ستاره که می توانید به مشتریان خود بیاورید ، لایک و نکات بیشتری کسب کنید.

“یک مالک هتل” از یک تیم رویایی Hotel Marina شوید
با بهترین کارکنان کار کنید و به آنها کمک کنید تا مطابق با استانداردهای هتل سفارشات خود را انجام دهند. این فرصت را پیدا کنید که فرهنگهای مختلف هتل را کاوش کنید و با افرادی که خواب هتل مشابه خود را دارند ارتباط برقرار کنید. در پایان روز ، این وظیفه شماست که مطمئن شوید مهمانان شما بدون هیچ گونه شکایتی از خدمات شما راضی هستند و به عنوان یک مدیر هتل عالی در صنعت مهمان نوازی فعالیت می کنند.

مهارت مدیریت هتل خود را با ۳۰۰+ سطح بازی باز کنید
مهارت مدیریت زمان و خلاقیت خود را در یک رویای هیجان انگیز برای کسب و کار هتل تجربه کنید. با استفاده از بوستر در زمان اوج مصرف ، به موقع به مشتریان خود خدمات دهید و همزمان با گسترش نام تجاری هتل ، خدمات هتل را نیز تسریع کنید.

آماده برای ماجراجویی در هتل رویایی خود آماده شوید ، نیازهای مشتریان را برآورده کنید و تجارت خود را به بهترین هتل لوکس جهان گسترش دهید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۰٫۲۸ Hotel Marina

    • + Optimization performance.
    • + Fix some bugs stuck game.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...