House Flipper

House Flipper : Home Design, Renovation Games v1.058 + Mod – بازی شبیه سازی “بازسازی خانه” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (باز بودن همه آیتم ها و محتوای پولی) 

House Flipper

بازسازی خانه یکی از عناوین ساخته شده در سبک شبیه سازی از استودیوی خلاق PlayWay SA کشور لهستان است. که به شکل رایگان ساخته شده و برای اندروید در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

آیا تا به حال رویای اداره شرکت نوسازی خود را دیده اید؟ House Flipper بهترین خدمه رایگان یک نفره در بازار است. یک طراح داخلی و خانه شوید و کار خود را شروع کنید. سفارشات را انجام دهید ، خانه ها را بازسازی کنید ، تزئین کنید و سپس آنها را با سود بفروشید! پوسته های جدیدی برای ابزارهای خود تهیه کنید.
House Flipper: طراحی خانه.

 

ویژگی های بازی House Flipper:

گرافیک ۳D بسیار جذاب و واقع گرایانه
گیم پلی بصری و اعتیاد آور صاف (گیم پلی ۶۰ FPS)
✔️ کارهای جالب مختلف
✔️ خرید ، نوسازی و فروش  خانه و همچنین دکوراسیون داخلی
✔️ سطح بندی و ارتقا ابزار
✔️ بیش از ۵۰۰ دکوراسیون و مبلمان

و همه اینها در انطباق موبایل از دوست داشتنی ترین بازی شبیه سازی در حال ورق زدن در انتظار شما هستند: شبیه ساز House Flipper. رفع و تلنگر معروف ترین تلنگری خانه و طراح خانه داخلی شوید.

سفارشات کامل

یک ماجراجویی عالی در شبیه ساز House Flipper – دنیای نوسازی در انتظار شماست! سفارشات جالبی را انجام دهید که به شما احساس می دهد مانند یک پرتوی خانه واقعی هستید. با شخصیت های رنگارنگی مانند النور مور و حیوانات با استعداد هنری اش (که فعالیت های آنها با تمیز کردن دنبال می شود) ملاقات کنید. موزه متخصص هنر ، Giuseppe Clavier را نوسازی کنید و به ساکنان اسکوات کمک کنید تا خانه ویران شده خود را بازسازی کنند. House Flipper ، شبیه ساز طراحی خانه مکان های مختلفی را مجهز به موارد مشخص به شما ارائه می دهد.

دکوراسیون داخلی

با استفاده از وسایل موجود و طیف گسترده ای از رنگ ها ، یک طراح داخلی و خانه شوید و مطابق با ایده های خود فضای داخلی را ترتیب دهید. بیشتر موارد موجود در بازی از چندین تا بیش از ده مورد مختلف است که با پیشرفت در بازی قفل آنها را باز خواهید کرد. نه تنها هدف آنها بلکه داستان پشت سر آنها را نیز بیاموزید (پیش زمینه). گربه با هایکو نوشتن چه ارتباطی دارد؟ چرا مهاجمان بابلی در آنجا سوغاتی می خرند؟ در توضیحات بیش از ۵۰۰ مورد موجود در بازی پاسخ س questionsالات عجیب تری را خواهید یافت. همه اینها در گرافیک سه بعدی واقع گرایانه!

کسب تجربه

همانطور که در شبیه ساز House Flipper پیشرفت می کنید ، ابزار خود را ارتقا داده و بهبود می بخشید. برای تکمیل سریعتر کارها (quests) به مراحل بعدی پیش بروید. چرا وقتی می توانید دستکش ساخته شده از چرم smurf سخت شده دست خود را آزار دهید؟ با استفاده از وسایل قفل نشده ، می توانید فضای داخلی دفتر خود را مطابق با طراحی خود تنظیم کنید. این می تواند شیک باشد ، اما همچنین … یک درخت گربه در وسط اتاق؟ چرا که نه؟ بالاخره این ایده شماست! اگر عاشق بازی های شبیه سازی ، بازسازی خانه و طراحی خانه هستید ، عاشق بازی بازسازی و دکوراسیون House Flipper خواهید شد.

 

 • تغییرات نسخه ۱٫۰۵۸

  • New update is here!
  • Try new mechanics:
  • – fuse replacement,
  • – vacuuming.
  • Check out new jobs, houses, items, and a special event!
  • This one also includes bug fixes.
  • Have fun!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...