9 سپتامبر 2021 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

Hunter Assassin 2

Hunter Assassin 2 v1.00.05 + Mod – بازی اکشن و بسیار سرگرم کننده “قاتل شکارچی ۲” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس بی نهایت) به صورت جداگانه

Hunter Assassin 2

قاتل شکارچی ۲ دومین بازی از سری بازی های قاتل شکارچی از استودیوی Ruby Game Studio ترکیه ای است که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره بازی

دنباله ای بسیار منتظر ، پر از اکشن و پنجمین بازی بارگیری شده جهان در سال ۲۰۲۰!

بازی Hunter Assassin 2 در رابطه با مأمورین ویژه ای از یک سازمان مخفی است که قرار است برای نفوذ به مقر دشمن به صورت مخفیانه و نابود کردن آن ها مأموریت های مختلفی را انجام دهند. شما در نقش این مأمورین حرفه ای که قاتلین ماهر و کاربلدی هستند خواهید بود و وظیفه شما پاکسازی مناطق گوناگون از وجود عناصر دشمن است

شما یک قاتل هستید ، آموزش دیده اید تا از سایه ها و محیط اطراف خود برای شکست دشمنان خود استفاده کنید. هر هدف حذف شده اقلام ارزشمندی را از بین می برد. از آنها برای باز کردن قفل و ارتقاء سلاح ها و قهرمانان جدید استفاده کنید.

تصمیمات استراتژیک در مورد چگونگی اجتناب از قرار گرفتن در گوشه دشمنان خود بگیرید و سریع حرکت کنید تا از چراغ قوه آنها دوری کنید.

اما آیا می توانید رئیس را شکست دهید؟

بازی Hunter Assassin 2 بعد از موفقیت چشم گیر قسمت اول یعنی Hunter Assassin ساخته و با طراحی ها و سبکی مشابه عرضه شد تا با مراحل جدید، امکانات جدید و ویژگی های متنوع تر در بخش های گوناگون باز هم طرفداران این بازی را به وجد بیاورد.

اگر به بازی های اکشن اما تاکتیکال و چالش برانگیز علاقه دارید، بازی Hunter Assassin 2 می تواند گزینه ای جذاب و مهیج برایتان باشد.

 

    • تغییرات نسخه ۱٫۰۳۳٫۰۱

      • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...