Idle Death Tycoon Inc

Idle Death Tycoon Inc v1.8.20.5 + Mod – بازی تفننی و کلیکر “کمپانی مرگ” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Idle Death Tycoon Inc

 کمپانی مرگ عنوانی دیگر از یک بازی سبک کلیکر و تفننی از دسته بازی های سبک شبیه سازی برای دستگاه های اندرویدی است. این بازی به شکل رایگان  توسط استودیوی اسپانیایی Genera Games در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی Idle Death Tycoon Inc

با یک تجارت کوچک در پادشاهی مرده شروع کنید ، سپس امتیازات بیشتری را در سراسر جهان زیرین باز کنید و آنها را بهبود ببخشید تا سودهای بیشتری کسب کنید. در این بازی های کلیک از تکنیک های تجاری خود استفاده کنید!

امتیازات خود را با درآمد و پول نقد خود بهبود ببخشید! در این بازی های کلیک کننده اعتیاد آور ، شما در اطراف جهان زیرین سفر می کنید و امپراتوری غذایی خود را گسترش می دهید! اگر می خواهید سرمایه دارهای بیکار و ثروتمندترین مدیر باشید ، مشتریان شما باید بیشتر بخرند! فروشگاه را مدیریت کرده و کامیون های مواد غذایی خود را بهبود ببخشید ، در Idle Death Tycoon Inc خواهید دید که چگونه درآمد شما در بازی های کلیک ما افزایش می یابد!

علاوه بر اینها ، می توانید برخی از نسخه های جدید امپراتوری سرمایه دار خود را دریافت کنید! شما می توانید x2 برابر درآمد فعلی خود در حالی که دور هستید ، x2 در درآمد بیکار داشته باشید ، هزینه های ارتقا business کسب و کار شما ۵٪ کمتر است ، هنگام باز کردن یک حق رای دادن جدید ، جایگاه غذای شما ۱۰٪ سریعتر یا حتی شهرت x2 درآمد دارد!

دستورالعمل های جدید را بیاموزید تا درآمد بیکار بیشتری کسب کنید و به یک سرمایه دار بیکار تبدیل شوید و امپراتوری خود را در بازی های کلیکر مدیریت کنید!

با انجام کارهای روزانه می توانید درآمد بیشتری کسب کنید ، آنها را در این بازی های بیکار سرمایه دار کامل کنید. علاوه بر این ، اگر موفقیت های مختلف هر جایگاه را به پایان برسانید ، به شما پاداش می دهد.

اگر دوست دارید بازی های بی سر و صدا بیکار با بازی های کلیکر مخلوط شوند ، آن را دوست خواهید داشت! بازی Idle Death Tycoon Inc بسیار آسان است! برای کسب سود بیشتر و بیشتر در این بازی فقط باید تجارت خود را اداره کنید و امپراتوری خود را مدیریت کنید! دستورالعمل های بیشتر را بیاموزید تا به سودآورترین جایگاه برسید! کارت های جدید را کشف کنید ، به همان سرعتی که می توانید پول نقد کسب کنید و به یک سرمایه دار ثروتمند تبدیل شوید!

ویژگی ها :

– این ترکیبی از یک بازی clicker و سرمایه دار بیکار است. علاوه بر این بازی بسیار آسان است! با کسب و کار خود درآمد کسب کنید و دستورالعمل های بیشتری را برای کسب سود بیشتر بیاموزید!

– گرافیک شگفت انگیز: بازی های Death Idle Tycoon دارای یک طراحی گرافیکی خیره کننده هستند!

– دستورالعمل های بیشتری برای گسترش امپراتوری سرمایه دارهای خود و مدیریت تجارت خود بیاموزید! کارت و دستورالعمل های جدید دریافت کنید تا پول بیشتری دریافت کنید! سپس با درآمد بیکار خود ، امتیازات جدیدی را در بازی های بیکار سرمایه دار باز کنید! با بازی بازی های کلیک ، به ثروتمندترین افراد در جهان زیرین تبدیل شوید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۸٫۲۰٫۵

    • Happy Independence Day!
    • Enjoy this limited special event, starting on June 11th!
    • We have also fixed some minor bugs.
    • Thank you for playing Death Tycoon!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...