Idle High School Tycoon

Idle High School Tycoon v1.2.3 + Mod – بازی شبیه سازی و مدیریتی “سرمایه دار دبیرستان” برای اندروید
نسخه مود (پول بی نهایت = زیاد شدن بجای کم شدن)

Idle High School Tycoon

 سرمایه دار دبیرستان یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده استودیوی آلمانی Kolibri Games است و به شکل رایگان ساخته و برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است.

درباره بازی

آیا تا به حال رویای اداره مدرسه را در سر داشته اید؟

سپس زمان بازگشت به مدرسه فرا رسیده است! برای مدیریت زندگی روزانه دانش آموزان خود آماده شوید!
شاهد افزایش دانش آنها و نمرات امتحان با ارتقاء کلاس های خود باشید. بهترین معلمان را برای آموزش کارآمدتر و مراقبت از دانش آموزان خود استخدام کنید!
همانطور که مدرسه شما رشد می کند ، شما کلاس های درس بیشتری خواهید ساخت ، دروس مختلف را آموزش خواهید داد و دانش آموزان بیشتری را پذیرش خواهید کرد. مدرسه شما حتی زمانی که شما بازی نمی کنید ، کار می کند ، بنابراین شما حتی در حالت آفلاین به درآمد نقدی خود ادامه می دهید!

Idle High School Tycoon

– مدیر شوید و یک دبیرستان اداره کنید!
– دانش آموزان خود را هنگام سوار شدن بر اتوبوس مدرسه ، شرکت در کلاسها و بازدید از کافه تریا مدیریت کنید
– از سرمایه گذاری پولی برای افزایش شهرت و ثروتمند شدن سود ببرید!
– شبیه سازی امپراتوری میلیونر بیکار خود را بسازید!
– تجهیزات مدرسه خود را ارتقا دهید تا نمرات امتحان خود را افزایش دهید!
– پول خود را بصورت آنلاین یا آفلاین در این بازی سرمایه دار افزایش دهید!

اگر بازی های دبیرستانی را دوست دارید ، Idle High School Tycoon شبیه ساز بازی سرمایه دار مناسب برای افزایش خلاقیت شما است. برای بهبود کلاسهای درس خود و انجام کلی تغییر در مدرسه ، پول نقد کسب کنید. دروس مورد علاقه خود را آموزش دهید: ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، تاریخ و جغرافیا. آیا آماده اید که زندگی داستان دبیرستان خود را آغاز کنید؟ کلاسهای خود را بهبود بخشید ، تکالیف خود را تعیین کنید و امتحانات را آماده کنید ، همچنین آفلاین بازی کنید. یک سرمایه دار بزرگ بیکار واقعی باشید و برای تغییر کامل مدرسه خود آماده شوید: مدرسه خود را ارتقا دهید و درآمد بیشتری کسب کنید.

سرمایه دار دبیرستان مانند دیگر بازی های دبیرستان بیکار نیست ، این شبیه ساز دبیرستانی به شما این شانس را می دهد که معلم ها و دانش آموزان را مدیریت کنید و روزهای زندگی مدرسه را به یاد بیاورید ، در این بازی سرگرم کننده شبیه ساز بیکار بی سیم سریع پول نقد کسب کنید. بازگشت به مدرسه هرگز با این بازی دبیرستانی آسان نبوده است. داستان دوران دبیرستان خود را زندگی کنید ، از سود بیکار خود برای ایجاد تغییر کامل در دبیرستان خود استفاده کنید ، مولد باشید و درآمد بیشتری کسب کنید!

آیا می دانید یک کافه تریا در Idle High School Tycoon نیز وجود دارد؟ دانش آموزان خود را نیز در زمان استراحت مدیریت کنید و به آنها اجازه دهید یک دونات یا ساندویچ بخورند ، در حالی که شما پول بیشتری به دست می آورید و شادی دانش آموزان خود را افزایش می دهید. آیا قبلا پول نقد به دست آورده اید؟ سپس پروژه تغییر ظاهر خود را آغاز کنید ، کلاسهای درس جدید و موجود را گسترش دهید و از دانش آموزان در این بازی دبیرستان بیکار سرمایه دار استقبال کنید.

آیا حاضرید در بازی سرمایه دار دبیرستان بیکار که شما را به مدرسه می برد ، سرمایه دار بزرگ شوید؟ اکنون شروع به تغییر مدرسه خود با درآمد بیکار سود کنید تا یک پروژه تغییر دهید و کلاسهای درس زیادی را گسترش دهید. هیچ بازی سرمایه دار بیکار دیگری وجود ندارد که به اندازه دبیرستان بیکار دوستش داشته باشید!

 

  • تغییرات نسخه 1.2.3 Idle High School Tycoon

    • – New Cloudsave feature – now you can back up your progress in the Settings! ☁️💪
    • – Fixed bug with Daily rewards after 4th rotation
    • – Additional bug fixes
    • Have an awesome idea? Report it to the school authorities at: community@idlehighschool.com

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...