Idle Taxi Tycoon

Idle Taxi Tycoon v1.1.4 + Mod – بازی شبیه سازی سرگرم کننده “سرمایه دار ایستگاه تاکسی” برای اندروید
 نسخه مود (پول بی نهایت : افزایش پول به جای کاهش)

Idle Taxi Tycoon

سرمایه دار ایستگاه تاکسی یکی دیگر از بازی های سبک شبیه سازی و مدیریتی استودیوی آلمانی Kolibri Games است که مثل دیگر بازی های این استودیو به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

به Idle Taxi Tycoon خوش آمدید! آیا آماده هستید تا بخشی از بهترین خدمه تاکسی شهر باشید؟ امیدواریم که باشید، ایستگاه تاکسی منتظر شماست!

این بازی شبیه ساز تاکسی به شما این شانس را می دهد که به یک سرمایه دار تاکسی بیکار تبدیل شوید. این فقط یک بازی رانندگی نیست که در آن شما راننده تاکسی شوید، در این بازی بیکار می توانید پولدار شوید، ایستگاه های تاکسی بیشتری داشته باشید، رانندگان تاکسی را استخدام و مدیریت کنید!

این شبیه‌ساز بازی بی‌حرکت فقط در مورد ضربه زدن نیست، شما باید یک استراتژی خوب برای ثروتمند شدن، خرید تاکسی‌های بیشتر و مدیریت مشاغل از مسافران ایجاد کنید. حمل و نقل مردم در سراسر شهر: هتل، بیمارستان، دبیرستان، دانشگاه، زندان یا فرودگاه – تاکسی در همه جا مورد نیاز است!

اگر عاشق بازی های سرمایه دار هستید و رویای مدیریت خدمه ای از رانندگان راگتگ را دارید، وقت آن است که بازی Idle Taxi Tycoon را شروع کنید! هنگامی که ثروتمند شدید، می توانید امپراتوری خود را در سراسر شهر گسترش دهید و مردم را از همه جا منتقل کنید! در دیگر بازی‌های تاکسی، حتی نمی‌توانید کابین‌ها را ارتقا دهید یا HQ خود را گسترش دهید، اما در این بازی کلیکی، می‌توانید تبدیل به یک سرمایه‌دار بیکار شوید و به مردم کمک کنید.

برخلاف سایر بازی‌ها و شبیه‌سازهای ضربه‌ای، از ثروت خود برای ضربه زدن و بهبود تاکسی‌های خود استفاده کنید، حتی زمانی که آفلاین هستید درآمد کسب کنید. برگردید و مستقیماً به این بازی ماشین تاکسی بپرید!
آیا آنچه را که برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار تاکسی بیکار ثروتمند لازم است دارید؟ شروع به ضربه زدن کنید و درآمد بیشتری کسب کنید، همچنین به صورت آفلاین بازی کنید! برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار میلیونر و ثروتمند شدن کافی است آشپزخانه، اتاق تماس اضطراری و اتاق اوقات فراغت را ارتقا دهید، از این بازی بیکار حداکثر بهره را ببرید!

امکانات Idle Taxi Tycoon:

– از سود خود برای مدیریت ایستگاه تاکسی خود استفاده کنید. بهترین رانندگان را استخدام کنید و آنها را به مسیرها اختصاص دهید!
– هر راننده ای سبک رانندگی و مهارت های منحصر به فرد خود را دارد!
– ایستگاه تاکسی خود را مدیریت و بهینه کنید! هیچ بازی Idle Tycoon دیگری گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد!

– آیا قبلاً میلیونر شده اید؟ سپس شروع به ضربه زدن کنید، زیرا در این بازی ماشین تاکسی می توانید ایستگاه های تاکسی خود را ارتقا دهید تا آنها را بزرگتر کنید! سطح را بالا ببرید و ضربه بزنید، گاراژ و اتاق تماس ایستگاه تاکسی خود را گسترش دهید تا رانندگان شما بتوانند حمل و نقل بیشتری را برای افراد بیشتری فراهم کنند!
– از چالش های تاکسی جدید در این بازی سرمایه دار هیجان انگیز لذت ببرید! فقط یک تماس می تواند ماجراجویی را شروع کند و شما می توانید قهرمان این بازی بیکار باشید!

برخلاف دیگر بازی‌های کلیکی، می‌توانید در Idle Taxi Tycoon تاکسی‌ها را اعزام کنید، در حالی که رانندگان خود را مدیریت می‌کنید و ضربه می‌زنید تا تبدیل به یک سرمایه‌دار بیکار میلیونر پر از طلا و ثروت شوید. آیا در این بازی بیکار تبدیل به تاکسی سرمایه دار می شوید؟

  • تغییرات نسخه ۱٫۱٫۴ Idle Taxi Tycoon

    • 🚕 Added Coffee! Upgrade your drivers even more!
    • 🚕 Revamped the Character Collection
    • 🚕 Added Helicopters! Send your drivers into the sky!
    • 🚕 Bug fixes
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...