Idle Tower Defense

Idle Tower Defense v1.0 + Mod – بازی شبیه سازی و تووور دیفنز با نام دفاع از قلعه برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان درون برنامه ای)

Idle Tower Defense

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Tap Top Fun برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی Idle Tower Defense

شروع به در حال اجرا یک پادشاهی کوچک در اقیانوس جادویی و کار سخت را به شهرت خود را رشد می کنند. بهبود هر برج و به نوبه خود قلعه متوسطی خود را به یک قلعه با امنیت بالا با مرزهای خطرناک ترین تحت کنترل.

مقابله با نیازهای پادشاهی خود را و تصمیم گیری مناسب برای گسترش اموال خود را با هیچ درگیری های داخلی. قلمرو تحت کنترل را بزرگ کنید. در Idle Tower Defense هر انتخاب تنها تاثیر بر پادشاهی خود را داشته باشد. پول بیکار خود را به صورت هوشمندانه سرمایه گذاری کنید.

کمک به دهقانان خود را به زندگی می کنند با خیال راحت. دفاع از آنها را از دشمنان خطرناک است.
هنگامی که مردم ذخیره می شود-ساخت بندرگاه و سفر به جزیره شگفت انگیز بعدی در اقیانوس سحر و جادو.

سرمایه گذاری در علم و سحر و جادو:

سود ناشی از دشمنان شکست خورده است. پول بیشتری را و آن را سریع تر. سرمایه گذاری در علم است که کمک می کند تا پول بیشتری را. و سرمایه گذاری در سحر و جادو برای ایجاد آسیب بیشتر و شکست دشمنان بیشتر در هر دوره از زمان!

قلعه خود را ایمن نگه دارید:

اجازه ندهید که دشمنان قلعه خود را از بین ببرد! این خانه برای بسیاری از مردم است, آخرین مرز. دفاع از آن را به عنوان هیچ چیز دیگری! پادشاه شجاع باشید!

سفر به جزایر شگفت انگیز Idle Tower Defense:

پادشاه خوب همیشه از دهقانان خود محافظت می کند. هنگامی که دهقانان امن هستند-حرکت به جلو به دیدار با ماجراهای در جزیره بعدی شگفت انگیز از پادشاهی خود را.

اگر دوست دارید مدیریت و بازی های بیکار ، شما از دفاع برج بیکار لذت خواهید برد! بازی به راحتی آسان به بازی که در آن تصمیم گیری های استراتژیک باید گرفته شود برای رشد یک امپراطوری دفاع برج با نتایج سودآور است. بهبود امپراتوری خود را با شروع از یک جزیره کوچک و متوسط و باز کردن پیشرفت قابل مشاهده در قلمرو خود را. با Idle Tower Defense تبدیل قلعه کوچک خود را به بهترین قلعه های امنیتی بالا در جهان و تبدیل شدن به بهترین پادشاه و مدیر در سراسر جهان!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...