25 ژانویه 2022 مسنجر ، برنامه اندروید 0

Imgur Full

Imgur Full – اپلیکیشن بزرگ ترین منبع گیف و تصاویر اندروید
نسخه اصلی برنامه + بتا به درخواست شما عزیزان فارسرویدی

Imgur Full

یکی از برترین منابع تصاویر و فایل های گیف سرگرم کننده موجود در جهان است که توسط شرکت Imgur در مارکت بزرگ گوگل پلی برای اندروید منتشر شده است.

درباره برنامه

Imgur ساده ترین راه برای کشف جادوی اینترنت است، با همه چیز از عکس های خنده دار حیوانات خانگی گرفته تا گیف های خنده دار از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، عکس های LOL، حقایق علمی الهام بخش، جناس، کمیک و هنر که توسط افرادی مانند انتخاب شده است. شما. تضمین می شود که استخوان خنده دار شما را قلقلک دهد و شلوارتان را بلند کند – آیا این یک تعبیر است؟ الان هست.

Imgur Full فقط بهترین برنامه میم یا نمایشگر GIF در اینترنت نیست. این خانه همه عکس‌های خنده‌دار و ویدیوهای ویروسی است که می‌توانید بخواهید. ما بهترین مجموعه از ویدیوهای گربه را داریم که در هر کجای کهکشان شناخته شده یافت شده است.

میم ها، میم های با شکوه. میم‌های خنده‌دار، میم‌های قدیمی، میم‌های پرطرفدار و سپس موارد عجیب و غریب و شگفت‌انگیز – ما به معنای واقعی کلمه برای هر موقعیتی یک میم داریم.

گربه های بامزه دوست داری؟ ما تو را گرفتیم، فام. شما عکس گربه های زیبا را ترجیح می دهید؟ شما را هم گرفتیم کمیک درباره گربه ها را دوست دارید؟ شما عکس را دریافت می کنید. برو جلو، با عکس هایت بیرون برو. سخت است بدانید که در ده سال گذشته چه زمانی صرفاً از طریق میم ها ارتباط برقرار کرده اید.

  • تغییرات نسخه ۵٫۹٫۱٫۰ Imgur Full

    • There’s a Setting for That
    • ? By default, pull down on the home screen to hide the posts you’ve already seen, or visit your app settings to toggle this feature off entirely.
    • ? We’ll begin auto-hiding the posts you’ve already seen when you return to Imgur next. This option can be toggled from within your app settings, too. The power is yours!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...