Invitation Maker Free

Invitation Maker Free Birthday & Wedding Card v11.2 – سازنده کارت دعوت – عروسی و تولد
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها

Invitation Maker Free

یک اپلیکیشن برای ساخت سریع و آسان کارت دعوت های زیبا، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Content Arcade Apps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

آیا به دنبال ایجاد یک دعوت نامه دیجیتالی دعوت نامه ساز یا کارت دعوت هستید ، بدون اینکه تلاش زیادی انجام دهید؟ سپس اینجاست که می توانید درمورد دعوتها شکار خود را متوقف کنید. این برنامه دعوت نامه ساز به شما امکان می دهد کارت های مختلفی را که در برنامه قرار دارد ، طراحی کنید و منتظر بمانید تا مهارت های ویرایش خود را شروع کنید. توجه مردم را از طریق برنامه تولد و کارت دعوت ما جلب کنید. کارتهای سفارشی درست کنید و هنگام برگزاری مهمانی از آنها دعوت کنید.
ساخت کارت دعوت عروسی واحساسات خود را به کارت پستال دیجیتال خود بنویسید

برنامه کارت دعوت ساز به شما امکان می دهد دوستان و خانواده خود را به برنامه های ویژه خود دعوت کنید. این یکی از بهترین و آسان برای استفاده از برنامه های کاربردی برای ایجاد و ارسال دعوت سفارشی در حال حرکت است. این کارت به شما امکان می دهد کارت های دعوت نامه ، آگهی ها و پوسترها را نیز ایجاد کنید. با استفاده از این کارت دعوت ساز ، دیگر نیازی به مهارت طراحی نخواهید داشت. زیرا چیدمان دعوت نامه ساز کاربر پسند است و همچنین به شما امکان می دهد تخیل خود را به واقعیت تبدیل کنید.

موارد استفاده ازدعوت نامه ساز – ساخت کارت دعوت با این دعوت ها و کارت پستال دیجیتال دعوت عروسی.

 

مناسبت های مختلف Invitation Maker Free

– کریسمس
– BBQ
– دوش کودک
– بازنشستگی و وداع
– دعوت نامه عروسی
– دعوت نامه تولد

مهم نیست که این رویداد در چه موردی است ، می توانید ساخت کارت دعوت تولد وکارت دعوت عروسی فارسی یک راه سریع. شما شگفت زده خواهید شد که می دانید طراحی دعوتنامه هرگز به این آسانی نبوده است. برای اینکه رویداد شما خاص شود و میهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهد این مهمانی می تواند گزینه نهایی باشد. اگر شما در حال برگزاری جشن تولد هستید و به دنبال بهترین کارت دعوت ساز هستید ، باید از این به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر به دنبال کارت دعوت عروسی ساز هستید ، پس باید کاوش کنید. علاوه بر این ، این مهمانی دعوت نامه ساز برای حل مشکل شما در آنجا حضور دارد.

ویژگی های کارت پستال دیجیتال دعوت نامه ساز

در Invitation Maker Free متن را به تصاویر انتخاب شده خود اضافه کنید ، کارت های خلاقانه ای طراحی کنید و آن را با افرادی که می خواهید برای تولد تولد خود بپیوندید به اشتراک بگذارید.
طراحی کارت دعوت برای رویداد دارای ویژگی های زیر است:
– تصاویر HD به شما اجازه می دهد در مرحله ویرایش بیشتر به زندگی آنها اضافه کنید
– نسبت ابعاد برای تغییر اندازه عکس و چرخش در صورت لزوم
– عناوین مختلف ذخیره شده با توجه به دسته تصاویر ، آماده برای استفاده
– متن ، فیلترها را اضافه کنید و رنگ عکس ها را تغییر دهید تا آنها را با متن خود مطابقت دهید
– پوشش های متنوعی با کدورت کم برای اضافه کردن جلوه های اضافی به لمس نهایی شما
– صدها برچسب HD برای نگهداری پیام از این عکس

این کارت های ارسال کارت دعوت را می توان مستقیماً از برنامه کارت دعوت ساز ارسال کرد. می توانید نسخه نهایی کارت خود را ذخیره و ارسال کنید. شما می توانید کنتراست ، رنگ ها ، روشنایی و موارد دیگر را در منطقه ویرایش تنظیم کنید. در کنار آن ، امکان دعوت متن نیز موجود است.

این گزینه ها به شما امکان می دهند کارت های الکترونیکی جذاب تر به نظر بیایند ، که می توانید روی سیستم عامل های مختلف اجتماعی ارسال کنید. منطقه ویرایش حاوی رنگ ها ، اندازه فونت ها و گزینه هایی استایل می باشد که می توانید از متن های خود شیب ها و سایه ها را اعمال کرده و شکل سه بعدی به آن بدهید.

پس چرا صبر می کنیم؟ دعوت نامه ساز ما را امتحان کنید تا کارت پستال دیجیتال های درست کنید. با انتخاب از لیست گسترده ما از الگوهای کارت دعوت طبقه بندی شده ، تخصص روز را در قالب پیام در کارت دعوت اعلام کنید.

  • تغییرات نسخه ۱۱٫۲ Invitation Maker Free

    • – Added layers
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...