Jackal Squad
Jackal Squad Arcade Shooting v0.0.1372 + Mod – بازی آرکید و اکشن مهیج “جوخه شغال ها” برای اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود (پول و الماس بی نهایت) 

Jackal Squad

 جوخه شغال ها نام یک بازی بازسازی شده از یک عنوان کلاسیک قدیمی به همین نام (Jackal 1988) است که جزو قدیمی ترین بازی های آرکید محسوب می شود.

درباره بازی

با بازی افسانه ای جیپ شغال ۱۹۸۸ به دوران کودکی خود بازگردید . Jackal Squad-Top Gunner-بازی تیراندازی یک بازی ویدئویی با سبک اسلحه است که می تواند حال و هوای کلاسیک را برای تلفن شما به ارمغان بیاورد.

جنگ جهانی دوم شروع شد ، فاشیست ها به متفقین حمله کردند. برادران مسلح شما در پشت خط دشمن گروگان هستند. به تیم شغال ماموریت داده شده است تا یک جیپ مسلح را به منظور نجات و استخراج اسرای جنگی به داخل قلمرو متخاصم براند. آیا می توانید به عنوان سرباز گروه نخبه ای که برای زنده ماندن در هر محیطی تحت آموزش هنگ سختی قرار گرفته اید ، این مأموریت را به پایان برسانید و به جنگ پایان دهید؟

نحوه بازی Jackal Squad 

صفحه را لمس کرده و در جهت مربوطه بکشید تا جیپ پیکسلی خود را حرکت دهید.
حمله به قلمرو دشمن در شعاع سلاح جیپ خود را. اگر اهداف زیادی وجود داشته باشد ، هدف کمد در اولویت قرار می گیرد.
آنها را شلیک کنید تا بتوانید تمام ماموریت ها را از جمله نجات برادر در آغوش خود انجام دهید و آنها را با خیال راحت به هواپیما ببرید. برای به دست آوردن پشتیبانی بیشتر از مهارت ، میدان جنگ را آتش بزنید. ایستگاه برق را شلیک کنید تا دروازه باز شود تا بتوانید در نبرد پیروز شوید. تبدیل به توپچی برتر شوید!
می توانید جیپ ها و سلاح های خود را به حداکثر قدرت خود ارتقا دهید.

چه چیزی باعث می شود بازی AirportPRG را دوست داشته باشید؟
– تم کلاسیک با گرافیک پیکسلی چشمگیر : Jackal Squad شما را به دوران بازی های بازی باز می گرداند. همه جیپ ها ، اسلحه ها ، انفجارها ، تپانچه ها ، پایگاه های نظامی … روحیه دوران کودکی را بی نهایت به تلفن شما می رسانند. آیا هنوز یکپارچهسازی با سیستمعامل را احساس کرده اید؟
-گیم پلی مدرن ، کنترل آسان برای همه : این بازی یک بازی جیپ تیراندازی سبک اسلحه با عملکرد مکانیکی است که به شما کمک می کند به طور مداوم به دشمن شلیک کنید. تنها کاری که باید انجام دهید فرار از حملات ، نجات رفقای زندانی ، جمع آوری اقلام و نابودی پایگاه های دشمن است. Shoot ’em up، Top gunner!
– ۱۰۰+ سطح برای تسخیر : یک جنگ چندین نبرد دارد ، و بازی نیز همینطور است. با دوستان و خانواده خود تفریح ​​بی پایان داشته باشید
– حالت آنلاین و آفلاین : این بازی رایگان تیراندازی رایگان می تواند بدون فای انجام شود ، به طوری که می توانید در همه جا و در هر زمان که می خواهید از آن لذت ببرید.

سرانجام بازی Jackal Squad که باید منتظر بمانید بالاخره آمد. سعی کنید تیم شغال – تیرانداز برتر – تیراندازی بازی در حال حاضر!

  • تغییرات نسخه ۰٫۰٫۱۳۷۲

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...