Junkyard builder simulator

Junkyard builder simulator v1.12 + Mod – بازی شبیه ساز قراضه فروشی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (جایزه نامحدود بدون دیدن تبلیغات) به صورت جداگانه

Junkyard builder simulator

شبیه ساز قراضه فروشی نام یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی FreeMind Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

با Junkyard builder simulator صاحب بزرگترین Junkyard شوید! یک زباله دانی را مدیریت کرده و امپراتوری ناخواسته خود را بسازید. تمیز کردن ، تمدید ، ساخت ، تجارت. مخازن را با ماشین آلات و وسایل جدید توسعه دهید. همه چیز در دست شماست!

بازی

در آغاز یک حیاط خلوت خلوت وجود داشت. بیشتر مردم رها و تحقیر می شوند. اما نه شما! از آنجا که شما مالک هستید ، تجارت در حال رونق گرفتن است! آن ماشین زنگ زده را آنجا می بینی؟ بیایید اصلاحاتی انجام دهیم. چند لوله خورده؟ بگذارید آنها را به بلاک های قراضه تبدیل کرده و بفروشیم. هرجایی که نگاه می کنم ناخواسته است. شما می دانید این به چه معناست. اینگونه سود می کنید! به یاد داشته باشید ، قراضه پول است!
سرمایه گذاری را فراموش نکنید. یک جعبه نگهدارنده بسازید ، ابزارهای جدید بخرید ، سطل زباله را بازیافت کنید. وقت را تلف نکنید ، ارزش پول خود را بدست آورید!

ویژگی های اصلی Junkyard builder simulator

تمیز کردن و تفکیک کردن – ساده ترین راه برای به دست آوردن پول. در جعبه مواد مخدر کاوش کنید ، زباله جمع کنید ، جدا کنید ، بازیافت کنید و بفروشید. کاغذ به آبی ، فلز به قرمز و پلاستیک به زرد و کیسه های زباله یا ضایعات مخلوط. یک تکه کیک!

مونتاژ – در محوطه قاچاق می توانید قطعات گمشده را پیدا کرده و کنار هم قرار دهید تا یک شی worthy بسیار شایسته تر ایجاد کنید.
تجدید — ماشین قدیمی؟ مبلمان قدیمی؟ برخی از رنگ ها و ماشین آسیاب را بگیرید و بگذارید دوباره آنها را شگفت انگیز کنیم!
برای رشد امپراتوری خود سرمایه گذاری کنید – با ماشین آلات جدید قادر خواهید بود سریعتر و راحتتر کار کنید.
شانس خود را امتحان کنید – چه چیزی می تواند در آن ظروف بزرگ پنهان شود؟ برای فهمیدن قیمت آن را پرداخت کنید.
تمام ماشین های موجود در جعبه نگهداری را امتحان کنید!

شخصیت خود را توسعه دهید – آپگریدهایی بخرید که کار شما در زندان را آسان تر می کند. شما تصمیم می گیرید که کدام مسیر را در Junkyard builder simulator طی کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۱۲

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...