Karate King Kung Fu Fight Game

Karate King Kung Fu Fight Game v2.0.1 + Mod – بازی نقش آفرینی جذاب و مبارزه ای “پادشاه مبارزه” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت + آنلاک بودن کاراکترها) به صورت جداگانه

Karate King Kung Fu Fight 

 پادشاه مبارزه یکی دیگر از بازی های سبک رزمی و مبارزه ای استودیوی پاکستانی Fighting Sports است که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

درباره بازی 

وارد چالش بازی Karate King Kung Fu Fight شوید
بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فو و پادشاه آفلاین کاراته، تجربه نبرد و حمله نینجا واقعی را با چالش‌های نهایی کاراته سایه پمپاژ خون ارائه می‌کنند. سخت‌ترین بازی‌های انیمه واقعی را در برابر قهرمان افسانه‌های حرفه‌ای جهان بازی کنید. بازی های کاراته سایه سوپر کونگ فو کاراته ۳d یک بازی کونگ فو کاراته آماده برای دوستداران ورزش های رزمی مدرن است. آیا به اندازه کافی حرفه ای هستید که بتوانید یک قهرمان غول پیکر را در این بازی بوکس کنترل کنید؟ قهرمان کونگ فو اژدهای نهایی یک بازی اکشن آخر آرکید است. این بازی آفلاین بازی ماجراجویی برای لذت بردن از مبارزات کاراته اژدها و گیم پلی کاراته سایه سوپر کونگ فو است. عاشقان کاراته اژدها از تجربه نهایی بازی های سه بعدی لذت خواهند برد. جوایز برای برندگان قهرمانان کاراته دراگون است.

سفر به جهان قهرمانان کاراته:
در این بازی‌های آفلاین، شما یک استاد کاراته سایه هستید که با ابرقهرمان جسور جهانی مبارزه می‌کنید، که با احساس قوانین مرده یا زنده به بهترین مبارزات واقعی تبدیل می‌شود. از بازی‌های کاراته سایه اژدها و سوپر کونگ فو کاراته لذت ببرید و یاد بگیرید که چگونه با مشت‌ها و لگدهای بوکس خود، بدون سلاح، تن به تن مبارزه کنید، چگونه از خود با مهارت شگفت‌انگیزی برای جلوگیری از ضربات و مشت‌های دشمن استفاده کنید، همچنین بخشی ضروری از هنرهای رزمی است. بیایید در این بازی پر اکشن به بهترین مبارز کاراته سایه جهان تبدیل شویم، مانند نبرد با نینجا. در این بازی های آفلاین مهارت های خود را به عنوان استاد نینجا قدرتمند در برابر جنگجویان انیمه فوق العاده ثابت کنید. بهترین بازی مبارزه ای Karate King Kung Fu Fight یک بازی بوکس ترکیبی و اکشن شدید با ماجراجویی های رایگان در برابر قهرمان افسانه ای است. رقبای کاراته اژدها آماده نمایش مشت و ضربه محکم هستند.

تاکتیک هایی برای تبدیل شدن به پادشاه نهایی کاراته:
هوشمندانه با استفاده از تاکتیک‌ها با تمام انیمه‌های رقیب جنگجویان، آنها را در این نبرد واقعی بازی‌های مبارزه‌ای کونگ فوی شکست دهید. قدرت، سرعت و دقت خود را با ضربات جدید و سبک‌های افسانه‌ای مانند make jab، hook و uppercut ارتقا دهید و برای هر مسابقه برنده امتیاز بگیرید. تصمیمات به موقع بگیرید، با مشت و لگد بوکس در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با استفاده از دقت و سرعت در اقدامات نهایی خود در این بازی های مبارزه آفلاین، حملات دشمن را مسدود کنید. به معنای دفاع شخصی واقعی و بازی جنگی هجومی. از رفلکس های سریع و حرکات ویژه استفاده کنید، پانچ بوکس شدید و ترکیب های ترکیبی را آزاد کنید، همه رقبا را شکست دهید و اکنون به پادشاه کاراته اژدها تبدیل شوید.

ویژگی های بازی Karate King Kung Fu Fight :

• با افسانه کاراته اژدهای فوق العاده خود در بازی پادشاه کونگ فو بازی کنید
• مبارزان کونگ فو را شکست دهید و برای باز کردن قفل مسابقات بعدی امتیاز دریافت کنید
• از قدرت سوپر نینجا برای از بین بردن سریع انرژی رقیب استفاده کنید
• با رقبای خطرناک مبارزه کنید و قهرمان کاراته اژدها شوید
• گرافیک و محیط زیبا برای افزایش شور کاراته شما
• کنترل های صفحه لمسی بصری و روان
• موسیقی پس زمینه و جلوه های صوتی انرژی شما را در رینگ سایه کاراته ارتقا می دهد
• انیمیشن پیشرفته و گرافیک سه بعدی خیره کننده تجربه واقعی کاراته اژدها را به ارمغان می آورد
• ویدیوهای پرارزش را تماشا کنید و سکه های اضافی برای باز کردن قفل جنگجویان جدید به دست آورید
 • تغییرات نسخه ۲٫۰٫۱

  • -Improved players UI in versus and fighters menu.
  • -Minor changes in loading menus.
  • -Changes in new auto close notification.
  • -Updated rewards
  • -Upgraded new sounds in gameplay.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...