King of Defense 2

King of Defense 2: Epic Tower Defense v1.0 + Mod – بازی استراتژیکی و برج دفاعی “پادشاه دفاع ۲” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس و کریستال بسیار زیاد) به صورت جداگانه

King of Defense 2

پادشاه دفاع ۲ دومین بازی از مجموعه King of Defense است که بعد از انتشار و مورد توجه قرار گرفتن قسمت اول عرضه شده بود ساخته و توسعه یافت و برای دستگاه های اندرویدی ارائه شد.

درباره بازی

قهرمانان ، برجک ها و مهاجمان جدیدی در این دنباله ظاهر می شوند که نبردهای حماسی را ایجاد می کند. ترکیب برجک ها ، که ارزش اساسی پادشاه دفاع است ، بدون تغییر باقی می ماند. علاوه بر این ، قهرمانان با مهارت های رزمی عالی در شکست مهاجمان کمک خواهند کرد.
کلید محافظت از پادشاهی در برابر هیولاهای مهاجم استراتژی است. هریک باید تاکتیک های متمایز و منحصر به فرد خود را برای دفاع محکم از سرزمین صلح آمیز توسعه دهند.
به عنوان قهرمان در نبردها برای به دست آوردن قدرت و بیدار کردن پتانسیل درون قهرمانان خود بازی کنید. تجهیزات لازم را که شامل جادوها ، قدرتها ، تکنیکها و تاکتیکهاست جمع آوری کنید تا از حملات دشمن جلوگیری کنید.
در King of Defense 2 به ماجراجویی بپردازید و دنیای سرزمین های یخ زده ، بیابان های سوزان ، سرزمین خدایان و پادشاهی های جذاب پنهان شده در جنگل را کشف کنید.  همه آن سرزمین ها منتظر شما هستند تا از راه برسید و از آنها در برابر حمله هیولاهای وحشی دفاع کنید.
بیایید با آن در King of Defense مبارزه کنیم تا تبدیل به یک قهرمان افسانه ای شویم.
– امکانات:
ادغام برجک قوی تر با برجک های جدید.
قهرمانان جدید ، که بطور قابل ملاحظه ای تقویت شده اند و مجهز به وسایل پشتیبانی هستند که در نبرد به دست آورده اند تا به آنها در بهبود مهارت های خود کمک کنند.
حالت های بازی بیشتری را برای انتخاب در اختیار بازیکنان قرار دهید.
★ بسیاری از دشمنان با توانایی های غنی و منحصر به فرد ، و همچنین طیف گسترده ای از حملات ، چالش مهمی را برای طرفداران دفاع از برج ایجاد می کنند.
گرافیک با کیفیت بالا و موسیقی متن زنده.

  • تغییرات نسخه ۱٫۰ King of Defense 2

    • version beta
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...