Kingdom Raid

Kingdom Raid: RPG Defense + Mod – بازی نقش محور حمله به سرزمین پادشاهی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا و الماس بی نهایت) به صورت جداگانه

Kingdom Raid

یک بازی هیجانی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی TDCSoft  ساخته شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

برای محافظت از پادشاهی خود در برابر حمله ، تیم نهایی قهرمانان افسانه ای Kingdom Raid را انتخاب و جمع کنید. این بازی جدید و نوآورانه بهترین قسمت های جمع آوری قهرمانان مورد علاقه شما ، و تسطیح مهارت ها و توانایی های آنها و شکست دادن امواج دشمنانی را که برای تخریب خانه شما آمده اند ، ترکیبی می کند!

ویژگی ها

بهبود ، انطباق و مبارزه
از طیف گسترده ای از قهرمانان و متحدان افسانه ای برای ایستادن در برابر نیروهای شیطانی انتخاب کنید. تیم شما حتی هنگام خواب کار خواهد کرد. هر روز فقط چند دقیقه وقت دارید ، نگران نباشید! قهرمانان Kingdom Raid شما به طور مداوم از جهان محافظت می کنند و هنگامی که دوباره وارد سیستم می شوید ، می توانید منابعی را که آنها جمع کرده اند جمع آوری کرده و توانایی ها ، تجهیزات و تجهیزات خود را ارتقا دهید و تیم خود را گسترش دهید! امکانات نامحدود!

قهرمانان و متحدان افسانه ای را جمع کنید
قهرمانان خود را از چهار جناح مختلف جمع کنید ، که هر یک از آنها توانایی ها ، مهارت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. هرچه قهرمانان بیشتری داشته باشید ، تیم Kingdom Raid شما همه کاره تر می تواند باشد!

استراتژی غوطه وری
ترکیبی از قهرمانان ، سلاح ها و متحدان مناسب برای استفاده را پیدا و بهبود دهید. تطبیق تیم مناسب برای این کار نتایج بسیار متفاوتی ایجاد می کند! استراتژی های خود را به اشتراک بگذارید و از هم تیمی های خود توصیه هایی پیدا کنید تا ببینید چه کسی می تواند قوی ترین تیم را بسازد!

توجه : در نسخه مود بازی Kingdom Raid طلا و الماس خرج کنید تا ببینید بجای کم شدن زیاد می شود!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...