Mad Racing 3D

Mad Racing 3D v0.7.3 + Mod – بازی مسابقه ای و سرگرم کننده “مسابقات دیوانه وار” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (دریافت جوایز بدون مشاهده تبلیغات) به صورت جداگانه

 

Mad Racing 3D

 مسابقات دیوانه وار نامی از یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک مسابقه ای از دسته عناوین کژوآل است که به شکل رایگان به وسیله استودیوی بریتانیایی Gismart ساخته و عرضه شده است.

درباره بازی 

در Mad Racing 3D شما باید در رقابت هایی هیجان انگیز که معمولاً مسیرهایی کوتاه است شرکت کنید. اولویت شما در این بازی باید مثل هر بازی مسابقه ای ماشین سواری دیگری رسیدن به خط پایان به عنوان اولین نفر باشد.

فریاد می کشید! آیا می توانید صدای پیچش و خم شدن فلز را بشنوید؟ این مسابقه است و یک تصادف اتومبیل از یک بازی است – به معنای واقعی کلمه!

در بازی ، هدف از این بازی تصادف همه اتومبیل ها است! یکی پس از دیگری انباشت ایجاد کنید و راه خود را به پایان برسانید. شنیدن آن بحران فلزی بسیار راضی کننده است! اوه ، آره

اما برای گرفتن رقبا باید سریع رانندگی کنید. با سرعت در طول مسیر ، از همه دیگران سبقت بگیرید و هرچه می روید ، تصادف کنید و جایزه را بدست آورید! شرط می بندید که یک زمان سر و صدا خواهید داشت!

اگر از طرفداران بازی های مسابقه ای هستید این بازی پر هیجان را از دست ندهید . چون قطعا می تواند حسابی شما را سرگرم خود کند.

نکته: در نسخه مود می توانید بدون مشاهده تبلیغات جوایز مربوط به آن ها را دریافت کنید و به راحتی ماشین های خود را ارتقاء دهید.

  • تغییرات نسخه ۰٫۷٫۳ Mad Racing 3D

    • – New levels & challenges
    • – Bug fixes & improvements
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...