Mad Skills Motocross 2

Mad Skills Motocross 2 v2.26.3849 + Mod – بازی موتورسواری جالب و سرگرم کننده اندروید 
نسخه معمولی + نسخه مود (موتور آنلاک شده + راکت نامحدود) 

Mad Skills Motocross 2

بازی جدید و فوق العاده زیبا و مهیج در سبک بازی های موتورسواری با گرافیک عالی برای اندروید می باشد. که نسخه ی دوم آن به صورت رایگان در پلی استور عرضه گردیده و با استقبال خوی روبرو شده است!

درباره بازی

Mad Skills Motocross 2 بهترین بازی اسکرول کردن motocross تا کنون فقط بهتر شده است!

دانستن مسوولان حرفه ای، طرفداران موتورسیکلت و بازیکنان گاه به گاه در سراسر جهان می دانیم: مهارت های ملودی Motocross 2 شدیدترین تجربه ی مسابقه ی اندرویدی در تمام دوران است!

مهارت های متفرقه Motocross 2 شامل موارد زیر است:

فیزیک بی فایده!
مهارت های دیوانه Motocross 2 ویژگی های بهترین فیزیک موتور سیکلت از هر مسابقه اسکرول سمت بازی در این سیاره است. شما در پاسخگویی دوچرخه در این بازی شگفت زده خواهید شد. هرچه بیشتر بازی کنید سریعتر (و بیشتر معتاد می شوید) دریافت خواهید کرد.

۱۲ دوچرخه های مختلف!
راه خود را از طریق ۱۲ موتور سیکلت مختلف، هر یک با سرعت های مختلف و دست زدن به کار. سریع ترین دوچرخه را دریافت کنید و دوستان خود را تسلط یابید!

بازی هیجان انگیز جدید PLAYER-VS.-PLAYER “VERSUS” MODE
این ویژگی انفجار مطلق است. یک دوست (یا حریف تصادفی) را انتخاب کنید، مسیری را انتخاب کنید، و بهترین دوران زمانی را که می توانید در عرض دو دقیقه بگذارید، تنظیم کنید. سپس ببینید اگر می توانند آن را در همان زمان از بین ببرد. نبرد برای به دست آوردن ایکس پی، بنابراین شما می توانید سطح بالا و نمره عالی کالاهای مجازی.

DOZENS TRACKS – با هر هفته هر هفته اضافه شده به صورت رایگان!
مهارت های دیوانه Mad Skills Motocross 2 به اندازه کافی برای نگه داشتن شما برای سال ها مشغول است. ضرب و شتم حریف سهام در ده ها آهنگ حرفه ای، و سپس ببینید اگر شما می توانید Ace ضرب و شتم برای باز کردن آهنگ های بیشتر. هنگامی که همه آنها را آزار می دهید، دوستان، همسایگان و بازیکنان خود را در سراسر جهان بر عهده بگیرید. شما حتی می توانید راننده های حرفه ای motocross در زندگی واقعی – تقریبا همه آنها بازی مهارت های دیوانه – و بهترین زمان خود را.

رقابت های هفته ای Mad Skills Motocross 2

مهارت های دیوانه Motocross 2 دارای رقابت آنلاین به نام JAM است که هر هفته در برابر بازیکنان دیگر در سراسر جهان پخش می شود. JAM به احتمال زیاد یکی از تجارب اعتیاد آور شما تا به حال در دستگاه تلفن همراه خود داشته باشد.

دوچرخه قابل تنظیم و ریدر
تغییر رنگ دوچرخه و دنده سوار خود را اضافه کنید و شماره مورد علاقه خود را به شماره صفحه دوچرخه خود اضافه کنید. اگر شما به اندازه کافی سریع هستید، حتی میتوانید یک کلاه ایمنی مجازی Red Bull را به دست بیاورید تا دوستانتان بدانند که شما حکومت می کنید!

و بیشتر!

موشک های اختیاری برای کمک به گذشته های دشوار و رقبا

برنامه جهانی با فیس بوک، توییتر یا Google Play ارتباط برقرار کنید و پیشرفت بازی و خرید خود را بین دستگاه ها همگام سازی کنید.

  • تغییرات نسخه ۲٫۲۶٫۳۸۴۹

    • تغییراتی برای Mad Skills Motocross 2 در دسترس نیست.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...