Mafia III Rivals

دانلود Mafia III Rivals

Mafia III Rivals : نام یکی از بهترین ترین و بازی های اکشن که برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و اکنون شاهد عرضه نسخه اندروید ان می باشیم که در این بازی شما همراه دوستان خود به سرقت و کشتار می پردازید و باید شهر را به دست خود بگیرید این بازی خارق العاده و پرطرفدار توسط کمپانی معروف بازی سازی ۲K، Inc سازنده بازی دوست داشتنی Civilization Revolution طراحی و عرضه شده است و شما باید رقبای خود را که در سارسر جهان هستند از بین ببرید و سلاح های جدید به دست اورید و سلاح های رقبا خود را به چنگ اورید!

شما باید قوی ترین قلمرو ممکن را بسازید و بنا کنید در این بازی ایتم های مختلف و گوناگون زیادی برای به دست اوردن وجود دارد که عبارتند از جذب بیش از ۴۰ رئیس مختلف و با ویژگی های منحصر به فرد را به خدمت بگیرید تا قدرت خود را افزایش و تبدیل به ابر قدرت های دست نیافتی شوید! این بازی اخرین نسخه عرضه شده می باشد و شما می توانید بازی به صورت رایگان از داخل همین صفحه دریافت نمایید و لذت ببرید!

متاسفانه لینک این بازی از داخل گوگل پلی استور حذف شده است ولی آپدیت های بازی به محض ارائه داخل همین صفحه ارائه می شود و شما می توانید همواره اخرین نسخه عرضه شده این بازی خارق العاده از داخل همین صفحه دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Mafia III Rivals :

  • امکان جذب بیش از ۴۰ رئیس مختلف و منحصر به فرد برای افزایش قدرت
  • امکان دعوت دوستان
  • امکان به چالش کشیدن دیگر بازیکنان
  • گرافیک خیره کننده و دوست داشتنی
  • صدا گذاری مهیج و جذاب

تغیی رات آپدیت اخیر:

بهینه سازی و رفع مشکلات جزئی

اضافه شدن رویدادهای جدید: بدست اوردن لوت و شخصیت های جدید در  شهر نیوبوردو

راهنمای نصب : ابتدا فایل را نصب سپس فایل دیتا را استخراج نمایید و به Android/Obb انتقال دهید!!!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...