Mafia Inc

Mafia Inc Idle Tycoon Game v0.30 + Mod – بازی شبیه سازی و سرگرم کننده “کمپانی مافیایی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس، پول و منابع بی نهایت) به صورت جداگانه

Mafia Inc

 کمپانی مافیایی یکی دیگر از بازی های استودیوی فعال OneSoft Global PTE. LTD. در سبک بازی های مدیریتی و کلیکر از دسته عناوین شبیه سازی است. این بازی به شکل رایگان توسعه یافته و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی قرار گرفته است.

درباره بازی

به دنیای جنایت ، پول کثیف ، گانگستر و Capo موذی در بازی Mafia Inc. بپیوندید تا در ماجراجویی مهیج مافیا در قرن جنایت فرو بروید. شما یا پادشاه دنیای جنایتکار زیرزمینی می شوید و امپراتوری مافیایی خود یا طعمه کل شهر را می سازید.

چکار خواهید کرد:
اداره مشاغل موذیانه: هر چه پول بیشتری داشته باشید ، ترسناک و محترم تر خواهید بود! از تأسیس و اداره کازینوها ، مراکز لوتو ، بازارهای سیاه و یا حتی یک امپراتوری فاحشه خانه پول زیادی بدست آورید!
قلمرو خود را گسترش دهید: با اشغال خیابانها و تسلط بر سایر طایفه های مافیایی ، پادشاهی خود را بسازید. هرکسی که مانع شما می شود را از بین ببرید و افراد وفادار را برای کار کثیف خود استخدام کنید.
گروه خود را بسازید: Capos با استعداد را جمع آوری کنید تا پیشنهاد شما را انجام دهد و با هم برای حکومت بر جهان مافیا مبارزه کنید.
پروفایل جنایی خود را بسازید: با گرفتن هزینه های حفاظتی ، سرقت از بانک ها ، سرقت هر چیزی از انتخاب های شخصی خود ، از یک باند بدون نام تبدیل به یک سندیکای بین المللی جنایی شوید.
سلطان جنایتکار شوید: یک رئیس خیرخواه یا یک جنایتکار بی رحم باشید و قوانین خود را وضع کنید.

این بازی Mafia Inc فوق العاده سرگرم کننده و ساده است. بیایید فقط با یک کلیک بسازیم یا بکشیم! همین حالا بازی کنید تا خانواده جنایتکار خود را تشکیل دهید و از ثروت فوق العاده لذت ببرید.

feedback از بازخورد خاص شما استقبال می شود تا بتوانیم تجربه شما را توسعه دهیم.

  • تغییرات نسخه ۰٫۳۰ Mafia Inc

    • Improve Performance
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...