Magic Fluids Full یک برنامه نقاشی رنگارنگ و آرامش بخش است که به شما کمک می کند آرام شوید و استرس را از بین ببرید یا خلاق باشید و هنر دیجیتال زیبایی بسازید. این بر اساس الگوریتم های شبیه سازی جریان سیال است و دارای ویژگی های سیال (جناسی در نظر گرفته شده!)، گرافیک زیبا است. بهترین اتلاف وقت است!

صفحه را لمس کنید و از حرکت هیپنوتیزم کننده چرخش های سیال که در اطراف حرکت می کنند لذت ببرید، گاهی اوقات آهسته، آرام و ظریف، گاهی اوقات پویا، رضایت بخش و هیجان انگیز.

آرام و آسوده باشید در حالی که می‌کشید و جریان‌های صلح‌آمیز را در فضا مشاهده می‌کنید و در نهایت به الگوهای رنگارنگ تبدیل می‌شوند. مایعات جادویی به شما کمک می کند بخوابید، مدیتیشن کنید، تعادل را بازیابی کنید، استرس و اضطراب را از بین ببرید.

خلاق شوید و با لمس انگشت خود، الگوهای شیک رنگ و ذرات را زنده کنید. اگر به هنر دیجیتال انتزاعی یا نقاشی با اکریلیک علاقه دارید، سیالات جادویی را دوست خواهید داشت! شما می توانید طرح های چشم نوازی را ایجاد کنید که شبیه چرخش، کهکشان، مایع، آتش، نور، دود، گدازه و موارد دیگر هستند!

بچه های خود را مشغول نگه دارید – آنها عاشق ابله زدن و تماشای حرکت مایع هستند! ما امیدواریم که مایع جادویی نیز بتواند به کودکان مبتلا به اضطراب، اوتیسم و ​​مسائل حسی کمک کند.

DOODLE در صفحه اصلی شما – جادوی سیالات آثار را می توان به عنوان یک تصویر زمینه زنده و همچنین یک برنامه معمولی استفاده کرد.

ویژگی های کلیدی Magic Fluids Full:

– رفتار و ظاهر سیال بسیار قابل تنظیم
– بیش از ۳۰ تنظیمات از پیش تنظیم شده – اگر تنبل هستید
– می توانید از پیش تنظیمات خود را ذخیره کنید
– کنترل های چند لمسی
– انیمیشن دود (گاز) و آب (مایع).
– هزاران ذره در حال حرکت با سیال
– حالت های رنگی متعدد
– جلوه های ویژه مانند درخشش و بافت
– می توانید انیمیشن را در هر زمان مکث کنید و اسکرین شات ها را ذخیره کنید
– می توانید از Magic Fluids به عنوان یک برنامه معمولی یا به عنوان یک تصویر زمینه زنده استفاده کنید
– تنظیمات با کیفیت بسیار بهینه و چندگانه برای طیف گسترده ای از دستگاه ها.

انیمیشن سیال در جیب شما! صفحه را لمس کنید و حرکت زیبایی از دود و آب رنگارنگ ایجاد کنید. با تماشای چرخش های جادویی و جادویی از رنگ های روان، آرام و آرام باشید. الگوهای هنری و خلاقانه و رضایت بخش از رنگ و ذرات طراحی کنید.