Makeover Merge

Makeover Merge v2.06.300 + Mod – بازی پازل-فکری ادغام و آرایش مخصوص موبایل اندروید
 نسخه مود (پول نامحدود – افزایش بجای کاهش)

Makeover Merge

یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی ۴Enjoy Game برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره برنامه

ماجراجویی خود را در نمایش Makeover Merge با نشستن روی صندلی کارگردان شروع کنید! وارد داستان شوید و با تیم دوست شوید. به نامزدها کمک کنید آرایش جدید، مدل مو، انتخاب های مد، و محیطی بهتر که متناسب با نیازها و حالات آنها باشد را کشف کنند. ظاهرهای مختلف را سفارشی کنید. فضاهای آنها را بازسازی و تزئین کنید. مخالفت با خرابکاری ها و نقشه های شیطانی مدیر سابق. پازل ها را حل کنید، آیتم ها را ادغام کنید، و دستورات را برای کشف لباس های جدید، مبلمان نفیس، یا مدل های موی افسانه ای انجام دهید. و فراموش نکنید که برای یک افشای بزرگ آماده شوید!

انتخاب کنید
کاغذ دیواری قرمز یا آبی؟ موج های بلند مو یا مدل موی باب کلاسیک؟ ریش داشتن یا نداشتن ریش؟ از نامزدهای خود به خوبی مراقبت کنید و بهترین را برای آنها انتخاب کنید!

ادغام موارد
تنوع عناصر روی تخته را کاوش کنید. با جمع آوری و ادغام آیتم ها با استفاده از ترکیب های متعددی که اشیاء ارائه می دهند به اهداف خود دست یابید. برای کسب جوایز عالی، به چالش های پازل بپردازید!

مو و آرایش
همه می توانند هر از گاهی از یک ماسک خنک کننده خوب و چند تکه خیار روی چشم ها لذت ببرند. به نامزدها در کشف روش های جدید درمان مو و پوست خود کمک کنید.

لباس و مد
مصاحبه شغلی با لباس خواب؟ لباس کار برای اولین قرار؟ شما می توانید این بحران سبک را متوقف کنید! فقط با انتخاب بین گزینه های لذت بخشی که آرایشگر شما پیشنهاد می کند به شرکت کننده خود کمک کنید.

طراحی داخلی
تار عنکبوت و صندلی های گرد و خاکی قدیمی باید بروند! فضاها را متناسب با سلیقه و نیازهای نامزدهای خود طراحی مجدد، بازسازی و تزئین کنید.

از یک بازدید سریع یا یک انفجار برای روزها لذت ببرید
هر روز برای چند دقیقه از فضای نمایش خود لذت ببرید یا با دوستان و خانواده خود یک ماراتن را شروع کنید تا ببینید چه کسی می تواند در یک آخر هفته به نامزدهای بیشتری کمک کند!

بنشینید و استراحت کنید
Makeover Merge اینجاست تا نگرانی های شما را از بین ببرد و به آرامش کمک کند. گزینه‌های ادغام متعدد، پازل‌ها، انتخاب‌ها و چالش‌ها به شما کمک می‌کند تا ذهن شما را از همهمه و شلوغی دور کنید. از استراحت خود با شخصیت های مختلف بازی لذت ببرید و در جامعه بزرگی از بازیکنان در سراسر جهان شیرجه بزنید.

  • تغییرات نسخه  Makeover Merge 2.06.300

    • -EPISODE 6 – Renovated location and new look for Julian!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...