Man or VampireMan or Vampire v1.5.5 + Mod – بازی نقش آفرینی انسان یا خون آشام اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه بی نهایت) به صورت جداگانه

Man or Vampire

یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی HIDEA برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

بهشت: یک جهان مرموز که در آن ارواح مرده جمع می شوند. اکنون که پایان بهشت ​​ناشی از خون آشام هایی است که بر مرز ها حکمرانی می کنند، تنها پادشاه بهشت ​​می تواند از بحران آن را نجات دهد. در حال حاضر، یک ماجراجویی در Man or Vampire برای تبدیل شدن به پادشاه بهشت ​​آغاز می شود.

ویژگی های بازی

● مبارزه استراتژیک
در بازی Man or Vampire نبرد استراتژیک خلاقانه خود را با استفاده از حوضچه در جنگ های مبتنی بر نوبه خود. جنگ ها در یک بازی مهمانی انجام می شود و جنبه های جنگ به تناسب موقعیت ها و حوزه های حزب که شما تنظیم کرده اید تغییر خواهد کرد. علاوه بر این، مهارت های همراه شما عامل اصلیی است که در نبرد تاثیر می گذارد.

● پیشرفت سیاه چال مشکوک
مرد یا خون آشام شامل انواع سیاه چال ها است که به صورت تصادفی ایجاد می شوند. اکتشاف نقشه برای فرار از زندان ضروری است. مراقب باشید از رئیس سیاه چال، که به نظر می رسد از هیچ جا و شما را از فرار از تهدید. نگران نباشید، اقلام و تجهیزات به شما در سراسر زندان کمک خواهد کرد.

● استخدام همراهان با مهارت های گوناگون
همراهان خود را استخدام کنید که با ماجراجویی همراه خواهد بود. متفاوت در مهارت ها و کلاس هایی که از هر شخصیت منحصر به فرد ایجاد می کنند. در Man or Vampire شما می توانید اصحاب خود را آموزش دهید تا از طریق مطالب مختلف شامل محبت، عنصر هیولا، تحقیقات حزبی و غیره قوی تر شوید.

● ایجاد شخصیت اصلی
قهرمان خود را افزایش دهید شخصیت اصلی ما ویژه است، که به عنوان انسان و خون آشام معرفی می شود. شما می توانید هر زمان که بخواهید کار کنید و مهارت های پیشرفته خود را از همراهان خود یاد بگیرید. شما می توانید از طریق روش های مختلف از نحوه استفاده از شخصیت اصلی خود لذت ببرید.

توجه : در نسخه مود بازی Man or Vampire شخصیت اصلی شکست ناپذیر است و با یک ضربه دشمن را می کشد!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...