McAfee Mobile Security

McAfee Mobile Security 6.4.0.349 – آنتی ویروس و برنامه امنیتی مکافی اندروید!

 

McAfee Mobile Security

آنتی ویروس معروف و نام آشنای مکافی از استودیوی McAfee LLC برای دستگاه های هوشمند اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و اخرین نسخه اش پیش روی شماست!

درباره برنامه

McAfee Security با محافظت از هویت و حریم خصوصی پیشرفته و پاک کننده آنتی ویروس برنده جایزه ما به محافظت در برابر تهدیدات بدافزار و نقض هویت کمک می کند. با VPN، مرور ایمن، محافظت از هویت، پاک کننده آنتی ویروس و موارد دیگر، آنلاین ایمن تر بمانید.

راه حل امنیتی آنلاین یکپارچه McAfee Mobile Security از داده ها و حریم خصوصی شما با پاک کننده و اسکنر آنتی ویروس، نظارت بر وب تاریک، مرور ایمن، VPN و پروکسی امن و اسکن WiFi محافظت می کند.

حداکثر پنج دستگاه را در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌های شخصی و مک‌های سازگار ایمن کنید – پاک‌کننده آنتی‌ویروس برنده جایزه ما فقط در رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های Android در دسترس است.

با پاک‌کننده ویروس، حذف نرم‌افزارهای جاسوسی، حفاظت و اصلاح هویت، VPN و اسکنر WiFi از خود دیجیتال، امنیت و حریم خصوصی خود محافظت کنید.

ایمن VPN

داده‌های شخصی و موقعیت مکانی خود را در هر کجا که می‌روید با رمزگذاری وای‌فای درجه بانکی خصوصی نگه دارید، این کار باعث می‌شود اطلاعات شما برای چشمان کنجکاو غیرقابل خواندن باشد و امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما افزایش یابد. با استفاده از پروکسی و خدمات VPN امن، حریم خصوصی و امنیت بیشتری را که نیاز دارید به اتصال WiFi خود بدهید. VPN امن به اطلاعات خصوصی کمک می کند تا با رمزگذاری VPN درجه بانکی خصوصی بمانند، بنابراین می توانید مکان خود را با VPN و پروکسی McAfee Mobile Security پنهان کنید.

▪ حفاظت ایمن VPN در برابر نقاط مهم WiFi عمومی ناامن دفاع می کند

▪ IP Proxy به معنای مرور امن با WiFi VPN است

▪ VPN یک نقطه اتصال WiFi امن برای مرور ایمن در وای فای عمومی ناامن فراهم می کند

▪ WiFi خود را با VPN امن محافظت کنید – هنگام استفاده از WiFi داده ها، فعالیت های آنلاین، آدرس های IP و مکان های فیزیکی خود را خصوصی نگه دارید.

آنتی ویروس – اسکنر و پاک کننده ویروس

با پاک کننده و اسکنر آنتی ویروس از اطلاعات شخصی و دستگاه های سازگار خود در برابر ویروس ها محافظت کنید. اسکن امنیتی آنتی ویروس McAfee Mobile Security و پاک کننده ویروس در برابر ویروس ها، بدافزارها و موارد دیگر محافظت می کند.

▪ پاک کننده آنتی ویروس و اسکنر امنیتی

▪ حفاظت مداوم از ویروس و پاکسازی آنتی ویروس

▪ پاک کننده آنتی ویروس و حذف ویروس

▪ ویروس‌های مخرب فایل‌ها، برنامه‌ها و بارگیری‌ها را با پاک‌کننده آنتی‌ویروس و اسکن بررسی کنید

▪ تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی را با محافظت از پاک کننده ویروس آنتی ویروس شناسایی و از بین ببرید

نظارت وب تاریک – حفاظت از هویت با McAfee Mobile Security

حیاتی ترین جنبه های زندگی آنلاین خود، از ایمیل گرفته تا شماره تلفن و موارد دیگر را برای بهترین امنیت آنلاین زیر نظر بگیرید. نظارت بر وب تاریک، فیدهای وب تاریک را برای اطلاعات دزدیده شده مرتبط با حریم خصوصی ایمیل شما بررسی می‌کند و در عین حال ابزارهای اصلاح هویت را برای آخرین اطلاعات در زمینه حفاظت از هویت و حریم خصوصی در اختیار شما قرار می‌دهد.

▪ نظارت بر تاریک وب برای امنیت هویت و حریم خصوصی

▪ حفظ حریم خصوصی، حفاظت و اصلاح هویت

▪ تا ۱۰ آدرس ایمیل را نظارت کنید

مرور ایمن

هنگام مرور آنلاین، محافظت از دستگاه‌ها و اطلاعات شخصی دستگاه‌هایتان، از سایت‌ها، پیوندها و فایل‌های پرخطر دوری کنید. می توانید با مرورگر مورد علاقه خود به صورت ایمن مرور کنید – McAfee Mobile Security به طور خودکار وب سایت های مخرب را برای شما مسدود می کند.

▪ مرور ایمن به شما کمک می‌کند تا از وب‌سایت‌ها، پیوندها و فایل‌های خطرناک دوری کنید

▪ مرور ایمن هنگام استفاده از مرورگر مورد علاقه خود از تهدیدات و ویروس های آنلاین جلوگیری می کند

▪ مرور ایمن هنگام مرور وب سایت های مخرب به شما هشدار می دهد. از شما در برابر فیشینگ محافظت می کند. این کمک می کند تا داده های شما خصوصی بماند

WI-FI SCAN

هنگام تلاش برای اتصال به یک شبکه ناامن، هشدارهای به موقع دریافت کنید تا بتوانید شبکه دیگری را انتخاب کنید یا VPN امن را روشن کنید.

▪ اتصال وای فای ایمن را به صورت آنلاین حفظ کنید

▪ WiFi Scan شبکه ها را برای امنیت تجزیه و تحلیل می کند

▪ اسکن WiFi به شما هشدار می دهد وقتی به نقاط مهم ناامن متصل می شوید

همه ویژگی‌ها برای همه دستگاه‌ها یا مکان‌ها در دسترس نیستند. برای اطلاعات بیشتر به سیستم مورد نیاز مراجعه کنید.

  • تغییرات نسخه ۶٫۴٫۰٫۳۴۹ McAfee Mobile Security

    • We’re continuing to build new protections to keep you safer online!
    • • Where available, Identity Protection now monitors more personal info, including phone numbers, driver’s licenses, credit card numbers, bank account numbers, and more
    • • Bug fixes and experience enhancements
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...