Mental Hospital Tycoon

Idle Mental Hospital Tycoon v8.1 + Mod – بازی شبیه ساز سرگرم کننده “تاجر بیمارستان روانی” برای اندروید
 نسخه مود (خرید رایگان)

Mental Hospital Tycoon

 تاجر بیمارستان روانی یکی دیگر از سری بازی های سبک شبیه سازی و مدیریتی (Idle) استودیوی WAZZAPPS GLOBAL LIMITED است که مثل دیگر بازی های این شرکت به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است.

درباره بازی

اگر به مدیریت و بازی های بیمارستانی بیکار علاقه دارید، از بازی Mental Hospital Tycoon – سرمایه دار بسیار لذت خواهید برد. در اینجا می توانید بیمارستان روانی بیکار خود را بسازید، بیماران را توانبخشی کنید و درآمد کسب کنید.

طبق معمول در بازی های سرمایه دار، شما از کوچک شروع می کنید: چند بخش و چند بیمار. وظیفه شما این است که مانند یک شبیه ساز بیمارستان، همه شرایط را برای بهبودی ایجاد کنید: از بیماران خود مراقبت کنید و به آنها غذا دهید، لباس تمیز و دوش برای آنها فراهم کنید، مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی می خوابند. انجام همه این کارها دشوار نخواهد بود، زیرا این یک بازی بیکار با کنترل های ساده است. به بهبود و رهایی بیماران خود کمک کنید. هرچه بیماران بیشتری را درمان کنید، پول بیشتری دریافت می کنید. فراموش نکنید که در بازی های سرمایه دار بیکار، هدف اصلی شما نه تنها کمک کردن، بلکه ثروتمند شدن است.

یک بیمارستان را مانند یک سرمایه دار بزرگ مدیریت کنید: آشپز، نظافتچی، مراقب و پزشک را استخدام کنید.
مراقب سطح آرامش بیماران باشید و اجازه وقوع شورش دسته جمعی را ندهید، در غیر این صورت ماموران شما باید برای جلوگیری از فرار بیماران را تعقیب کنند!

بیماران بارها و بارها می آیند، بنابراین شما باید به سرعت بیمارستان بسازید و آن را گسترش دهید. بخش ها و اتاق های جدید اضافه کنید تا بیماران بیشتری را در خود جای دهید و درآمد کسب کنید. مکان های باز برای ساخت بیمارستان های جدید – در جنگل، در یک جزیره، در کوه ها، یا حتی در یک ایستگاه مداری. کسب و کار خود را مانند بازی های سرمایه دار بزرگ توسعه دهید و در عین حال به افرادی مانند بازی های بیمارستانی کمک کنید. در این شبیه ساز بیمارستان بیکار به ثروتمندترین مدیر تبدیل شوید!

  • تغییرات نسخه ۸٫۱ Mental Hospital Tycoon

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...