Messages

Messages v20220304 – اپلیکیشن پیام رسان محبوب و جالب گوگل اندروید
نسخه اصلی برنامه برای تمامی پردازنده ها

Messages

به کمک این نرم افزار حرفه ای می توانید به آسانی هر چه تمام تر همراه با مجموعه ای از امکانات منحصر به فرد برای دوستان و آشنایان خود sms و mms ارسال کرده و پیام های کوتاه موجود در دستگاه اندرویدیتان را به آسانی مدیریت نمایید.

درباره برنامه

‏با «پیام‌ها»، برنامه رسمی Google برای ارسال پیام نوشتاری (پیامک، فراپیام) و گپ (RCS) آشنا شوید. با تکیه بر قابلیت اطمینان ارسال پیامک و گپ پیشرفته و غنی، از تلفن همراه یا رایانه برای هرکسی که می‌خواهید پیام ارسال کنید. با خانواده و دوستانتان در ارتباط باشید، پیامک‌های گروهی ارسال کنید و عکس‌ها، فایل‌های GIF، اموجی‌ها، ویدیوها، و پیام‌های صوتی‌‌تان را هم‌رسانی کنید.

طراحی مرتب، شهودی، و راحت
اعلان‌های فوری، پاسخ‌های هوشمند، و طراحی کاملاً جدیدی که ارتباطات را سریع‌تر و جالب‌تر می‌کند. با «حالت تاریک»، می‌توانید در موقعیت‌های کم‌نور به‌راحتی از «پیام‌ها» استفاده کنید.

هم‌رسانی آسان
مستقیماً از برنامه Messages عکس و ویدیو انتخاب کنید یا بگیرید و به‌آسانی هم‌رسانی کنید. حتی می‌توانید برای مخاطبینتان پیام‌های صوتی ارسال کنید.

مکالمه‌های غنی‌تر
پیام صوتی، اموجی، برچسب، یا مکانتان را بفرستید. همچنین می‌توانید با Google Pay، پول دریافت و ارسال کنید.

جستجوی قدرتمند
اکنون می‌توانید اغلبِ محتوای هم‌رسانی‌شده را در مکالمه‌هایتان جستجو کنید: روی نماد جستجو ضربه بزنید و مخاطب مدنظرتان را انتخاب کنید تا سابقه پیامی که با او دارید و همه عکس‌ها، ویدیوها، نشانی‌ها، یا پیوندهایی را که با یکدیگر هم‌رسانی کرده‌اید ببینید.

ویژگی‌های گپ (RCS)
در شرکت‌های مخابراتی پشتیبانی‌شده می‌توانید ازطریق Wi-Fi یا شبکه داده‌تان پیام ارسال یا دریافت کنید، وقتی دوستانتان مشغول تایپ هستند یا پیام‌هایتان را می‌خوانند مطلع شوید، تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا هم‌رسانی کنید، و غیره.

«Messages» در دستگاه‌های دارای Android™‎ نسخه ۵.۰ (Lollipop) و بالاتر پشتیبانی می‌شود. برنامه در دستگاه‌های Wear OS دردسترس است.

  • تغییرات نسخه ۲۰۲۲۰۳۲۱ 

    • • Bug fixes and stability improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...