Metropolis

Metropolis: Mining City Inc + Mod – بازی شبیه سازی جالب کلان شهر: شهر معدنی برای اندروید
 نسخه مود (جوایز سطح ۳ پول زیاد می دهد)  

Metropolis

یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Rockbite Games برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

Mining City Inc یک سازنده شهر سیاه و سفید نوآر دهه ۱۹۲۰ و بیکار ماینینگ با بیگانگان و شاخک ها است… قضاوت نکنید.

🔨🔧💰
آیا فکر می کنید می توانید یک معدن طلا را مدیریت کنید؟ یا، آیا در بازی های پولساز خوب هستید؟ ما برای شما یک بازی اقتصادی بیکار را آورده ایم که به شما امکان می دهد مهارت های مدیریتی و پول سازی خود را باز کنید! تبدیل به مدیر بیکار برتر در کلان شهر شوید! فعالیت های حفاری را مدیریت کنید، مدیران خود را سر کار بگذارید و به نجیب زاده حاکم بر اقتصاد تبدیل شوید. قفل را باز کنید و ایستگاه‌های استخراج بسازید تا منابع بیشتری را به‌طور خودکار بدون نیاز به جمع‌آوری تولید کنید!

ما یک بازی آفلاین مدیریت اقتصادی برای کودکان و بزرگسالان طراحی کرده ایم. اگر به‌دنبال بازی‌های شبیه‌ساز Digging برای بزرگسالان یا بازی‌های ساده ماینر بیکار برای کودکان هستید، این شبیه‌ساز بیکار منبعی عالی برای شما به ارمغان می‌آورد. شما می توانید منابعی را برای تولید کارخانه خود جمع آوری کنید، شهر خود را توسعه دهید و بر آن حکومت کنید! فرقی نمی‌کند به دنبال بازی‌های عجله طلا یا شبیه‌سازی بازی‌های غیرفعال برای بازی در اوقات فراغت خود هستید، امپراتوری بی‌کار ما را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

The Gameplay of the Metropolis – Mining Idle Tycoon:

بازی‌های بیکار شهرهای زیرزمینی پر از طلا و منابع را برای شما به ارمغان می‌آورند. شما فقط باید برنامه های من را با برنامه های استراتژیک قرار دهید تا آنها را تقویت کنید و درآمد کسب کنید. ساختمان ها و منابع بیکار را مدیریت کنید و پول کافی برای ارتقای تولیدات کسب کنید. با تولید خودکار معدن، شهر کلان شهر خود را به شکوه سابق خود بازگردانید. شهر خود را با کارخانه های بیشتر گسترش دهید و بهره وری را افزایش دهید! 💰⚒️

این ماینر خارق العاده را روی اندروید خود نصب کنید و شروع به ثروتمند کردن کنید. Metropolis Empire یک شبیه‌ساز مدیریت منابع غیرفعال یا یک بازی شبیه‌سازی صنعتی است که ذوب، ساخت و مدیریت منابع را برای کسب سود و پیشرفت شهر خود ترکیب می‌کند. هدف ماینر بیکار ما ایجاد یک امپراتوری و بهینه سازی منابع برای به دست آوردن بهره وری بیشتر است.

این شبیه ساز ماینر سرمایه دار را به صورت رایگان دانلود کنید، قدرت های خود را برای پیشبرد یک شهر آزاد کنید و لذت ببرید.

ویژگی های کلیدی Metropolis

قبل از شروع به برخی از ویژگی های اساسی بازی Metropolis Idle Tycoon نگاهی بیندازید.

آسان و در عین حال هیجان انگیز:
این ماینینگ بیکار رایگان با گیم پلی آسان و در عین حال چالش برانگیز همراه است. مجموعه معدن خودکار است، بنابراین نیازی به جمع آوری دستی منابع ندارید. فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی برای حفظ ساختمان های ذوب و صنایع دستی خود دارید.

همچنین گرافیک شگفت انگیز و طراحی محیطی در این سرمایه دار ماینر idel شما را ساعت ها نگه می دارد. در چندوظیفگی و اولویت‌بندی گردش کار به یک مدیر حرفه‌ای تبدیل شوید تا یک جریان ثابت از درآمد بی‌کار را حفظ کنید – دستور پخت غذاها را تهیه کنید، منابع خام را در میله‌ها ذوب کنید. این بازی آفلاین را در هر زمان و هر مکان انجام دهید و به تأثیرگذارترین سرمایه دار ماینر در کلان شهر تبدیل شوید.

Metropolis برای همه:
ما این شبیه ساز استخراج را برای همه بدون در نظر گرفتن سن یا جنسیت طراحی کرده ایم. چه به دنبال بازی‌های شبیه‌ساز غیرفعال برای کودکان و چه به دنبال بازی‌های سرمایه‌دار غیر فعال آفلاین برای بزرگسالان باشید، این ماینر سرمایه‌دار همه چیز را به ارمغان می‌آورد. این ماینر سرمایه دار بیکار را به صورت رایگان نصب کنید، با بچه ها یا دوستان خود بازی کنید و بی نهایت لذت ببرید.

رایگان و آفلاین:
به‌دنبال بازی‌های آفلاین سرمایه‌دار بیکار هستید؟ یا اینکه در حال جستجوی بازی‌های سرمایه‌دار ثروتمند به صورت آفلاین و رایگان هستید؟ شبیه ساز مدیر معدن ما را به صورت رایگان دانلود کنید و به صورت آفلاین بازی کنید. برای نصب و اجرای این بازی رایگان لازم نیست حتی یک سکه هزینه کنید. همچنین، بازی رایگان ماینر ما را بدون اینترنت بازی کنید.

این شبیه ساز پول یا امپراتوری استخراج بیکار به شما امکان می دهد تا به یک نجیب زاده از گذشته تبدیل شوید. از فروش اقلامی که استخراج می کنید در زمان مناسب سود ببرید و انبار را تقویت کنید تا میزان سکه هایی که هنگام فروش دریافت می کنید افزایش دهید. بیش از ۱۵ منبع مختلف را استخراج کنید: زغال سنگ، مس، طلا و موارد دیگر در سرمایه‌دار بازی‌های معدنی ما. هر زمان که دوست داشتید، این بازی شبیه ساز ماینر را به صورت رایگان بازی کنید!

دانلود Metropolis: Mining Idle Tycoon، همه کالاهای با ارزش را استخراج کنید، همه چیز را یکپارچه مدیریت کنید و به برترین نجیب زاده مترو تبدیل شوید!⚒️

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...