Microsoft To Do

Microsoft To Do: List, Task & Reminder v2.59.235  اپلیکیشن مایکروسافت برای مدیریت کارهای روزانه مخصوص دستگاه های اندرویدی
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه

Microsoft To Do

یک اپلیکیشن برای برنامه ریزی و یادآوری کارهای روزانه مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Microsoft Corporation توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

Microsoft To Do، فهرستکارهای آتی ساده و هوشمندی است که با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید روز خود را برنامه‌ریزی کنید. To Do در مواردی نظیر کار، مدرسه و خانه به شما کمک خواهد کرد تا بهره‌وری خود را افزایش و میزان استرس خود را کاهش دهید. این برنامه، فن‌آوری هوشمند و طراحی زیبا را باهم تلفیق می‌کند تا بتوانید گردش کاری روزانه ساده‌ای را ایجاد کنید.

روز خود را برنامه‌ریزی و سازماندهی کنید

روز خود را با پیشنهادهای هوشمندانه To Do سازمان‌دهی کنید و هرروز مهم‌ترین کارها، مأموریت‌ها و کارهای روزمره خود را کامل کنید. Microsoft To Do، تلفن و رایانه شما را همگام‌سازی می‌کند، بنابراین، می‌توانید از مدرسه، دفتر کار یا فروشگاه مواد غذایی یا حتی در حال سفر در سرتاسر جهان به کارهای آتی خود دسترسی داشته باشید.

فهرست‌های خود را با خانواده و همکارانتان به‌اشتراک بگذارید

با اشتراک‌گذاری فهرست‌ها می‌توانید در انجام کارها و فهرست‌های مشترک با دیگران همکاری کنید و به‌طور پیوسته به اهداف خود دست‌یابید. چه برای اشتراک‌گذاری فهرستی از موارد کاری با گروهتان باشد و چه برای اشتراک‌گذاری فهرست خرید مواد غذایی با همسرتان، ما با استفاده از لینک اشتراک‌گذاریمان می‌توانیم هماهنگی و همکاری میان گروه‌های کوچک و دونفره را آسان کنیم. انجام کارها با یکدیگر هرگز به این آسانی نبوده است!

کار خود را به موارد کوچک‌تر و عملی تقسیم کنید

مراحل (کارهای ثانوی)، امکان تقسیم کارهای روزانه به بخش‌های کوچک‌تر وعملی‌تر را فراهم می‌کنند. به منظور کمک به بهره‌وری هرچه بیشتر مشتری‌ها، هر یک از کارهای روزانه نشان می‌دهد که شامل چند مرحله (کارهای ثانوی) است و چه تعدادی از این مراحل تاکنون تکمیل ‌شده‌اند. مراحل (کارهای ثانوی) همواره وضعیت تکمیل خود را حفظ خواهند کرد، حتی در مواردی که آن دسته از کارهای آتی که به آن تعلق دارند به‌عنوان کامل یا ناقص نشانه‌گذاری شده باشند.

تاریخ‌های مقرر و یادآورها را با Microsoft To Do تنظیم کنید

می‌توانید در راه به سرعت کارهای آتی خود را اضافه، سازماندهی و زمان‌بندی کنید. می‌توانید برای کارهای بسیار مهمی که به هیچ وجه نباید فراموش شود، یادآور یا تاریخ مقرر اضافه کنید—ما به جای شما به یاد خواهیم داشت. و اگر کارهایی دارید که باید به‌صورت روزانه، هفتگی یا سالیانه انجام شوند، می‌توانید تاریخ‌های تکراری مشخص کنید تا هر مورد در زمان مشخص به شما یادآوری شود.

به کارهای خود یادداشت اضافه کنید

همچنین می‌توانید از Microsoft To Do به‌عنوان برنامه یادداشت‌برداری استفاده کنید و یادداشت‌های دقیقی را به هر کدام از کارهای آتی خود—از آدرس گرفته تا جزئیات مربوط به کتابی که می‌خواهید بخوانید و وب‌سایت کافه مورد علاقه خود—اضافه کنید. می‌توانید تمام وظایف و یادداشت‌های خود را در یک مکان جمع‌آوری کنید تا به نتایج بیشتری دست یابید.

کدگذاری فهرست‌های خود با رنگ

می‌خواهید در کدام یک از زمینه‌های زندگی بهره‌وری بیشتری داشته باشید؟ می‌توانید برای هر مورد یک فهرست کدگذاری‌شده با رنگ ایجاد کنید. اکنون می‌توانید به‌سرعت تکالیف خود را به یک فهرست، خریدهای منزل را به فهرست دیگر، فهرست بسته‌بندی، پروژه‌های کاری و پروژه‌های طراحی منزل را در سایر فهرست‌ها قرار بدهید. و اگر یک سیستم تولیدی مثل GTD (روش انجام دادن کارها توسط دیوید آلن) را دنبال می‌کنید، پس می‌توانید یک فهرست «روز خاص» یا فهرست «پیگیری» ایجاد کنید.

  • تغییرات نسخه ۲٫۵۹٫۲۳۵ Microsoft To Do

    • We squashed some bugs. Your accessibility and sync experiences should be better now.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...