Money Lover Full

[Money Lover Money Manager v6.4.1 [Premium – اپلیکیشن ردیاب و مدیریت هزینه شخصی اندروید
نسخه پریمیوم با دسترسی به تمام قابلیت ها به ارزش ۸۴٫۹۹ دلار با پشتیبانی از واجد پول ایران

Money Lover 

یک اپلیکیشن ردیاب مالی و حساب داری تمامی هزینه های شخصی با پشتیبانی از پول ایران (ریال) برای اندروید می باشد که توسط Finsify توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

everyهر وقت به امور مالی خود فکر می کنید افسرده می شوید؟
? آیا به دنبال یک برنامه مدیریت پول هستید تا به راحتی هزینه های روزانه خود را ردیابی کنید و رفتار خود را درک کنید؟
?لازم به کاهش کل هزینه ها برای صرفه جویی بیشتر در روزهای بارانی هستید؟
?به کنترل بهتر کارت اعتباری خود یا پرداخت بدهی نیاز دارید؟

fاگر Money Lover بهترین گزینه برای حل همه امور شماست. این یک برنامه مدیریت مالی همه در یک است ، از جمله پیگیری ، بودجه بندی ، گزارش دهی و برنامه ریزی.

به اثبات رسیده است. Money Lover توسط گروهی از هزاره ها ساخته شد تا ابتدا مسائل مربوط به مدیریت و بودجه خود را حل کند. پس از کسب و صرف تقریباً اولین حقوق خود ، فهمیدیم که باید ابزاری مناسب برای دیدن اینکه پول ما به کجا می رود و چگونه می توانیم آن را بهتر خرج کنیم وجود دارد.
ما این کار را انجام دادیم ، شما نیز این کار را می کنید !!!!! ببینید چرا این یک برنامه محبوب مدیریت پول در فروشگاه است.

ویژگی های اصلی

مدیریت پول : این مرحله شروع برای ردیابی مالی شخصی از جمله هزینه ها و درآمد سریع بر اساس دسته های خاص (غذا ، سوخت ، ..) در هر دستگاه (تلفن ، لپ تاپ ، ..) است. مقدار را وارد کنید ، یک گروه را انتخاب کنید ، تاریخ را انتخاب کنید. این همه!

گزارشگری : می توانید به طور خاص همه عادت های هزینه خود را با یک گزارش مالی اختصاص دهید. این نشان می دهد که یک تصویر بزرگ مالی شامل همه هزینه ها ، درآمد بر اساس تاریخ (روزانه ، هفتگی ..) یا گروه (غذا و نوشیدنی یا خرید ..) است.

بودجه بندی : با تشکر از بودجه بندی ، اکنون یک دستیار مالی دارید. اگر نزدیک به سقف بودجه صرف کنید و روزانه به بودجه مشاوره دهید ، هشدار می دهد. بسته به تقاضا می توانید بودجه هفتگی ، بودجه ماهانه و موارد دیگر را تنظیم کنید. بنابراین ، می توانید کل هزینه ها را کاهش دهید و دیگر هرگز بیش از حد هزینه نکنید.

بودجه پیش بینی : به شما کمک می کند تا هزینه های خود را به سرعت تنظیم کنید ، بنابراین ، کل هزینه ها را بر اساس سابقه خود پیش بینی می کنید.

کیف پول هدفمند : ایجاد برنامه ریزی هدف نه تنها به شما کمک می کند تا صرفه جویی در پیشرفت را با مفهوم قلک انجام دهید بلکه به شما انگیزه می دهد تا عادت های پس انداز ایجاد کنید. همه چیز را به عنوان انتظار خود قرار دهید !!!

کیف پول کارت اعتباری : با کیف پول اعتباری استرس و اضطراب را برطرف کنید. در صورت بازپرداخت ، نمره اعتباری خوبی کسب کرده و از هزینه های تأخیر در پرداخت جلوگیری می کنید ، یک یادآوری دریافت خواهید کرد. پرداخت خود را به روز کنید تا در چرخه جدید صورتحساب شروع شود. آسان است!

معامله صورتحساب و دوره ای : صورتحساب ها در حال ارسال است. نگران نباش همه را در یک مکان نگه دارید. یادآوری را دریافت کنید و در بالای صورت حساب ها باشید!

برچسب معاملات : به راحتی سوابق قدیمی را جستجو کرده و گزارشی را برای گروهی از معاملات زیر برچسب دریافت کنید. فقط یک معامله را با هر برچسبی که می خواهید اختصاص دهید!

کیف پول پیوندی : دست خود را آزاد کنید. هنگام پیوند بانکی آنلاین با Money Lover ، هر سابقه معامله و مانده حساب به طور خودکار به روز می شود. اکنون یک نسخه آزمایشی رایگان دارد !!!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

abolfazl 27 آگوست 2021

چگونه کد های تقلب را نصب کنم و چتوری باهاشون کار کنم؟

نمایش بیشتر ...