Mr AutofireMr Autofire v1.8.2 + Mod – بازی آرکید-اکشن سرگرم کننده و مهیج “آقای تیرانداز” برای اندروید
بازی Major Mayhem 2

Mr Autofire

آقای تیرنداز ، بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن و آرکید است. این بازی توسط استودیوی فنلاندی Lightheart Entertainment توسعه یافته و با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی منتشر شده است.
در این بازی شما در نقش یک قهرمان هستید که بعد از هجوم بی سابقه موجودات فضایی به زمین، دست به کار شده و برای نابود کردن و از بین بردن تمام آن ها به میدان نبرد برای مبارزه با آن ها می رود.

درباره بازی

تار و پود واقعیت پاره پاره شده و هیولاها سرازیر می شوند! این شما هستید که باید به مبارزه بروید. بزرگترین اسلحه بازی خود را به همراه داشته باشید ، زیرا شما… مدافع همه چیز هستید!

در Mr Autofire از سطح بالا بروید و کفگیر بیگانه را به صورت خود شلیک کنید. یا پشت سر ، انتخاب با شماست. در نهایت شما را لگد می کنند. سخت است. ولی! با غنایمی که می توانید پیدا کنید ، می توانید سلاح های بزرگتر و بهتر را بدست آورید که در پی آنها رشته ای از دشمنان ویران شده باقی خواهد ماند! در پایان ، گلوله های بیشتری نسبت به هوا برای نفس کشیدن وجود خواهد داشت.

تغییرات نسخه ۱٫۸٫۲ Mr Autofire

  • Thanks for playing Mr Autofire! What’s new:
  • – New Magic Element Hero: Hocus Focus, who can re-roll the perk selection once for free per run! Get him as a Battle Pass reward!
  • – New Batte Pass tasks to challenge you!
  • – New Seasonal Perks! Complete Battle Pass tasks to gain temporary access to these powerful Perks!
  • – New Daily Dungeon: The Fey Friday!
  • – New Hero Element: Magic!
  • – Stay tuned for Mr Autofire Easter Endless Run Event!

در مجموع این بازی بسیار سرگرم کننده ، دشوار و چالش برانگیز است که نصب آن به طرفداران بازی های آرکید کلاسیک و اکشن توصیه می شود.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...