My Cafe 2022

My Cafe — Restaurant Game. Serve & Manage v2022.9.1.1 – بازی شبیه سازی و سرگرم کننده مدریت کافی شاپ اندروید
یک بازی مدیریت رستوران – کافی شاپ برای اندروید

My Cafe 2022

بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای مدیریت کافی شاپ از استودیوی بازی سازی Melsoft Games برای اندروید است که تا به این لحظه بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و توانسته امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را کسب کند.

درباره بازی My Cafe 2022

عاشق قهوه و تفریح ​​هستید؟ شما در جای مناسب هستید وارد My Cafe 2022 شوید و بازی داستان رستوران خودتان را شروع کنید.

کافه خود را از ابتدا بسازید و آن را به یک رستوران ۵* تبدیل کنید که بحث شهر خواهد بود. امپراتوری MyCafe خود را گسترش دهید و به دنیای بازی آشپزی نشان دهید که موفقیت واقعاً چگونه است. آماده؟ بیا بریم!

درون این ماجراجویی بازی های آشپزی هیجان انگیز چیست؟

یک شبیه ساز کافه واقع گرایانه بازی کنید
• در این شبیه ساز بازی قهوه، از مهارت های کارآفرینی خود برای رشد کسب و کار کافه خود استفاده کنید. یخچال را با چیزهای خوب پر کنید، قهوه درست کنید، منو را گسترش دهید و بازی آشپزخانه خود را ارتقا دهید.

• رستوران و تیم خود را مدیریت کنید تا بر دنیای بازی شبیه ساز آشپزی تسلط داشته باشید. قهوه خوشمزه بریزید، اقلام جدید اضافه کنید و غذاهای باورنکردنی بپزید تا مشتریان خود را راضی کنید.
• استاد آشپزی شوید و یک کافه تریا ساده را به رستورانی برنده جایزه با آشپزی دیوانه کننده و خوب تبدیل کنید.
• بازی های پیشخدمت هستند! در این ماجراجویی آشپزی، باید افراد حرفه ای را استخدام کنید. از کارکنان انتظار گرفته تا باریستاها تا یک سازمان دهنده آشپزی، با تیمی مانند این، هیچ راهی وجود ندارد که نتوانید در چالش بازی های رستوران پیروز شوید.

در My Cafe 2022 کافه خود را با دکور طراحی کنید
• قفل طراح بازی های رستوران درونی خود را باز کنید و آن کافه مامان آشپزی را به یک کافه شیک تبدیل کنید.
• در این بازی رستورانی هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما وجود ندارد. از میان هزاران سبک دکور انتخاب کنید، مبلمان را در موقعیت مکانی قرار دهید و آن کافی شاپ کوچک ساده را از آن خود کنید.
• چه در حال ارتقاء سطح بازی همبرگر خود باشید یا غذاهای خیابانی خود را به ماجراجویی در رستوران بچرخانید—اینجا برای همه چیزهایی وجود دارد.

با My Cafe 2022 داستان های بازی کافه های تعاملی را کشف کنید
• در این ماجراجویی شبیه ساز آشپزی هرگز خسته کننده نیست. از انجام بازی‌های آشپزخانه گرفته تا ماندن در روندهای بزرگ آشپزی گرفته تا سرو کردن بازی‌ها و موارد دیگر، با عجله از پا در می‌آیید و لذت زیادی نیز خواهید داشت!

• همه چیز را در مورد شخصیت های شهر قهوه و مشتریان بالقوه خود بیاموزید. سفارشات مورد علاقه آنها را بیابید و منوی نوشیدنی ها و تنقلات خود را با خوراکی های خوشمزه و دستور العمل های قهوه منحصر به فرد ارتقا دهید. برای همه اعضای جامعه، از کتابدار محلی گرفته تا معلم کلاس و حتی یک افسر پلیس، قهوه و دسر سرو کنید. سفارشات آنها را درست دریافت کنید و مادام العمر مشتریان خوشحالی خواهید داشت.
• نمایش؟ داستان عاشقانه؟ MyCafe همه چیز را دارد. در دنیای کافه، شما به سفری آشپزی خواهید رفت که مانند هیچ کس دیگری نیست. چه کسی می داند، حتی ممکن است با علاقه آشپزی خود روبرو شوید.
• انتخاب باشماست. این داستان آشپزی شماست. مسیر خود را از طریق بازی شبیه‌سازی کافه من انتخاب کنید و ماجراجویی بازی‌های غذاخوری غیرقابل فراموشی را باز کنید.

به شبکه اجتماعی بروید و با دوستان خود قهوه بازی کنید
• دوست دارید به تنهایی پیش بروید؟ باحاله. اما اگر دوست دارید قهوه اجتماعی خود را داشته باشید، این بازی کافی شاپ چیز خاصی برای شما دارد. بازی رستوران My Cafe را با دوستان جدید و قدیمی ها بازی کنید تا لذت بیشتری ببرید. با صاحبان کافی شاپ های دیگر در چالش های شیدایی آشپزی رقابت کنید تا جایزه باریستای برتر در سیاره بازی غذا را بگیرید.

• از جشنواره ها دیدن کنید، وظایف را کامل کنید، امپراتوری قهوه خود را گسترش دهید و با هم سرگرم شوید!

تماس با همه عاشقان قهوه! در My Cafe 2022
وقت آن است که قدرت های باریستای خود را باز کنید و قهوه سفارشی را در این بازی ماجراجویی داستان کافه بسازید.
پس برو و برای خودت یک فنجان قهوه درست کن و با هم کافه من بازی کنیم!

 

 

  • تغییرات نسخه ۹٫۱٫۱ My Cafe 2022

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...