دانلود My Dictionary: polyglot 5.8 b645 (یادگیری سریع زبان خارجی) اندروید

۵ فروردین ۱۳۹۸ آموزشی و درسی ، برنامه اندروید 0

My Dictionary

My Dictionary

My Dictionary : بعنوان یک بسته آموزشی یادگیری سریع زبان خارجی می باشد که توسط Kataykin: apps for education & lifestyle برای اندروید منتشر شده است و به قیمت ۵ دلار در گوگل پلی استور بفروش میرسد و تا کنون بیش از هزار بار خریداری شده است و توانسته امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ را به خود اختصاص دهد که نشانه ی محبوبیت این برنامه اندرویدی است.

این برنامه به شما اجازه می دهد دایره واژگان خود را به اندازه کافی گسترش دهید. یکی از بزرگ ترین مزیت های استفاده از این اپلیکیشن برخورداری از ۷ آموزش متفاوت یادگیری، همراه با ۹۰ لغت نامه در زبان های مختلف و محبوب نظیر انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و … می باشد که امکان یادگیری چندین زبان را به صورت همزمان فراهم می کند.

این برنامه یکی از بهترین فرصت های یادگیری زبان به شمار می رود به گونه ای خاص کلمات چندگانه را آموزش داده و گرامر های ضروری را در قالب نکاتی کاربردی ارائه می دهد تا مدتی طولانی در ذهن کاربر نقش ببندند. تمامی یادگیری های شما ارزیابی شده و همه چیز به صورت کنترل شده جلو می رود تا بهترین نتیجه را از آموزش ها دریافت کنید. و این برنامه فوق العاده از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

 

ویژگی ها :

  • بیش از ۹۰ لغت نامه در زبان های مختلف
  • هفت نوع آموزش برای یادگیری سریع
  • ترجمه اتوماتیک کلمات
  • ارزیابی یادگیری کلمات
  • پنهان کردن کلمات آموخته شده
  • دسترسی به تلفط کلمات
  • امکان جست و جوی
  • امکان وارد کردن کلمات از اکسل

 

این برنامه بی نظیر برای به خاطر سپاری واژه ها به شما کمک می نماید.راز موفقیت در یادگیری یک زبان خارجی در افزایش سریع و دائمی دانش واژگانی است؛

شما باید واژه ها را به صورت مرتب تکرار نمایید. برای رسیدن به این هدف افراد معمولا از دفترچه یادداشت استفاده می نمایند که این روش همیشه راحت نیست.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا دانش واژه خود را با سرعت کافی گسترش دهید
این برنامه به ویژه برای افرادی که ادبیات زبان های خارجی را مطالعه می کنند یا سایت ها و تالارهای گفت و گوی را بازدید می نمایند، بسیار مفید است. در هنگام یافتن واژه ناشناخته جدید در متن، کاربر می تواند به سادگی آن را به واژه نامه اضافه نماید، ترجمه آن را ببیند و سپس با کمک بخش آموزش آن را بیاموزد. معمولا بدون واژه نامه مردم به سرعت معنی واژه جدید را فراموش می کنند و با دیدن دوباره همان واژه مجبور می شوند که دوباره به دنبال معنی آن واژه بگردند.

 

تغیرات اپدیت اخیر:

بهینه سازی و رفع مشکلات جزئی

نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد