NABOKINABOKI  – بازی پازلی ساده اما سرگرم کننده “نابوکی” برای اندروید
نسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت ۱ دلار تقدیم به شما

NABOKI

نابوکی یک اثر هنری زیبا و جذاب دیگر از استودیوی خلاق Rainbow Train کشور لهستان است. که در قالب یک بازی پولی با قیمت ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی عرضه شده و به معرض فروش قرار داده شده است.

 

درباره بازی NABOKI 

NABOKI یک بازی پازل حداقل در مورد جدا کردن سطح است. دقیقاً مثل بازی های قبلی من ، هیچ آموزش ، هیچ نمره ای ، متنی وجود ندارد.

چیزی که باعث شده تا این بازی هم مثل دیگر بازی های این توسعه دهنده خاص و متفاوت به نظر برسد این است که در این بازی ها خبری از منو، تنظیمات و … نیست و به گفته خود سازنده حتی هیچ متنی هم در بازی نمایش داده نمی شود و شما مستقیماً وارد بازی شده و باید مراحل بازی را انجام دهید.  نه تنها برای سیستم عامل اندروید، بلکه برای سیستم عامل iOS و همچنین ویندوز نیز منتشر شده روندی ساده اما به نوبه خود جالب و منحصر به فرد دارد. ماهیت کلی بازی را در همان اولین مرحله متوجه خواهید شد.

پازل هایی که شما در بازی NABOKI باید حل کنید مکانیزم هایی تقریباً یکسان دارند اما با پیشروی کردن بیشتر در مراحل، درجه سختی این پازل ها نیز بیشتر می شود. وظیفه اصلی شما در تمام این پازل ها جداسازی تک تک قطعات به روشی خاص است. اول از همه باید بدانید که پازل های بازی NABOKI کاملاً محوریتی سه بعدی دارند.

تغییرات نسخه ۱٫۳

  • bug fix
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...