8 آگوست 2021 بازی اندروید 0

Neighbours back From Hell

Neighbours back From Hell v1.0 – بازی پازلی و نوستالژیک “همسایگان بازگشته از جهنم” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت ۴٫۹۹ دلار تقدیم به شما

 همسایگان بازگشته از جهنم نسخه بازسازی شده بازی محبوب و انقلابی Neighbours from Hell یا همسایه جهنمی از شرکت بازی سازی خلاق Farbworks است. که در اکتبر ۲۰۲۰ به صورت رسمی برای پلتفرم PC عرضه شد و بعد از نزدیک به یک سال، بالاخره نسخه مخصوص اندروید آن نیز با همکاری استودیوی HandyGames آلمانی به انتشار رسید.

درباره بازی

آیا می دانید” Schadenfreude “یک کلمه آلمانی است. که به عنوان مفهوم یافتن لذت در بدبختی شخص دیگری تعریف شده است؟ این همچنین ایده اصلی است که Neighbours From From Hell بر اساس آن ساخته شده است. یک برنامه تلویزیونی کاملاً مبتنی بر پخش شوخی های فزاینده ظالمانه از همسایه بدخلق شما برای سرگرمی تماشاگران و بالا بردن تعداد تماشاگران. بد است که در این اوایل سال ۲۰۰۰ زباله های اسلپ استیک الهام گرفته از تلویزیون ، بد باشیم!

به عنوان وودی ، قهرمان ستاره انتقام جوی همسایه ها از جهنم ، از طریق فصل های ۱ و ۲ نمایش تلویزیونی ساختگی ، اما به نام مناسب ، شوخی خواهید کرد. شیطنت را از آپارتمان همسایه تند و زننده خود ببرید تا چین ، هند و مکزیک که در آن مطمئن شوید که تعطیلات او یک جهنم زنده است. چرا که می توانید مادر و همسفرهای او را درگیر کنید ، چرا که در این کار هستید. چرا هدف خود را برای همسایه محدود کنید؟ هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید ، خدمه دوربین معتمد شما در آنجا حضور خواهند داشت و تمام اقدامات را کاملاً زیر نظر دارند. می توانید خلاقیت های کج و معوج خود را آزادانه جریان دهید و از حالت ناامیدی همسایه را عصبانی کنید.

فقط حواستان باشد که گرفتار او یا همراهانش نشوید. وگرنه آنها شما را خوب فریاد می زنند و برنامه تلویزیونی شما از آنتن می رود. از طرف دیگر اگر عملکرد خوبی داشته باشید. با ایجاد هرج و مرج و هرج و مرج بیشتر و بیشتر در زندگی همسایه ، رتبه ها افزایش می یابد و شما می توانید جوایز معتبری را از آن خود کنید.

Neighbours From Hell 1 & 2 Remastered در یک بسته: ۲۸ قسمت در خانه همسایه ، با کشتی مسافرتی و در چندین مکان مختلف برای تعطیلات در سراسر جهان تنظیم شده است.

– تمام گرافیک هایی که به تازگی در Full HD ارائه شده اند. نسبت به همه انیمیشن ها برای یک تجربه روان دو برابر شده است. استفاده از مخفی کاری ، مهارت و سبک برای اجرای کمین کامل – استفاده از رابط و کنترل های آسان. گرافیک فوق العاده به سبک کارتونی. موسیقی متن فیلم باند بزرگ

  • تغییرات نسخه ۱٫۰ Neighbours back From Hell

    • انتشار اولین نسخه نهایی و کامل بازی برای اندروید.
راهنمای نصب : ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.hg.NbFH را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید. – بازی را اجرا کنید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...